Új hozzászólás Aktív témák

  • B-L-A-C-K

    titán

    válasz hericstamas #364 üzenetére

    Ujjlenyomat olvasóról csak annyit hogy szerintem jelenleg a legjobb ebbe van, mivel nem annyira lassú mint az 5S-ben, de nem is annyira gyors mint a 6S-ben, pont a kettő között van. 6S-ben konkrétan azért nem jó hogy ennyire gyors, mert jóformán az értesítést, vagy az időt se tudod megnézni, mert ahogy felélesztenéd a kijelzőt már be is enged. 5S-hez képest meg az alásírásomban lévő teszt videó végén látható a különbség.

    Más mindenkinek: Ez a 16GB elég vagy nem elég nem értem miért állandó téma...Mint már leírtam 100x teljesen felhasználó függő, de újra idézem magam:

    "Ez teljesen felhasználó függő. Pl nekem 16-os van, jelenleg 28 program van rajta (ebből 2-3 nagyobb), 320 kèp, és így is 7,6 GB szabad helyem van (és ugye nem 16ból, mert ebből a használható 11,9GB), viszont abszolút nem használom 4K videózásra. Akinek kell több nagyobb program, nagy GPS, 4K-ban vesz fel, annak meg abszolút nem ajánlott. Viszont ha vásárlás előtt valaki ennek utána néz, úgy hogy tudja a felhasználó szokásait, akkor nem hiszem mellé tud nyúlni."

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák