Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • xmaas

    őstag

    válasz buvartacsko #311 üzenetére

    Tessek baratom meselj meg en valahogy hitelesebnek tartok egy ilyen "paraszt" altal csinalt tesztet/bemutatot mint a CNET firkaszaiban amik mutanak valami szinte DSLR minosegu kepeket nekem aztan megnezem a videot es haaaaat :Video..

    Amugy meg olvasd el meg egyszer mit irtam nem azt mondtam hogy az I7/+ borzalmas lenne hanem hogy semmivel se jobb mint a Note 7 , sot sok helyzetben roszabb .
    H iaba a nagy marketing meg a 2 kameras bullshit amit lemasoltak Huawei meg LG elvtarsaktol megse sikerult felulmulni azt amit a csamcsung 1 kameraval produkal hiaba a"disz iz the beszt ajphone in di waorllldd " ,
    Szoval igenis fikazni fogok egy keszuleket ha van indokom ra amig nekem azt sugalljak hogy valami hyper szuper kulonleges lesz es kozbe atlagost produkalnak akkor szidni fogom oket mint a bokrot mert megerdemlik plane ha azt is figyelembe veszem mennyiert aruljak a portekat es most a jack csatival kapcsolatban elhangzot hazugsagokrol mar nem is mondok semmit..

    Es nem vagyok droid fan se mert utalom az adathalasz guglit mint a szart, csak mivel a windows egy kupac kaka lett per pillanat kenytelen vagyok droidos keszuleket hasznalni,iphonet meg nem fogok venni mert tul sok korlatot akar apple lenyomni az emberek torkan es nem fogom megengedni plane ha meg fizetek is 200+ ezer forintot egy rohadt keszulekert sot meg a jack mizeria is elvette pluszba a kedvem az egesztol :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák