Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • xmaas

    őstag

    válasz Dr. 444Hertz #298 üzenetére

    Azt se kene elfelejteni mielott nekialunk a 2 keszuleket versenyeztetni hogy maga a rendszer is baromi kulombozo szoval akkor lenne ertelmes osszehasonlitas ha iphone-on is droidot lehetne rakni es forditva .

    Es akkor latnank valoban mennyi es hogy igy semmi ertelme amig a droid kell tartalmazon csomo chipsethez utasitasokat meg csomo keszulekhez kell csiszolni/optimalizalni addig IOS csak par keszulekhez kell alkalmazkodjon illetve a fejlesztoknek is ezerszek konyebb dolguk van nem is csoda hogy az fog kijonni "gyorsabbnak"

    Nos maga a keszulek nem csunya DE peldaul en zero ertelmet lattom ennek a duplakameras baromsagnak semmivel se jobb mint peldaul az idei csamcsung felsokategorias paletta S7.Edge,Note7 szoval adtak a szarnak egy pofont az a "zoom" funkcio kupac szart se er ha mosott kaksi kepeket produkal ott van video osszehansolitas youtubeon mind I7+/Note 7 felszerelve egy alvanyra es egyszerre lonnek kepeket videokat veluk es azt kell hogy mondjam csalodtam ahoz kepest mennyire reklamoztak a I7 est hat alulszerepel.

    A masik mono hangfelvetel videozas kozbe jezus isten 300 ezer forintert finoman szolva arconkopes meg ha lehet is javitani szoftveresen a dolgot a jovoben hat kb csusagolnak a vevokkel

    Egyetlen dolog amire azt mondom hogy ezt jol csinaltak az IP67 vedelem igenis jol tud fogni illetve a minimum tarhely noveles aminek ideje volt mar annyi penzert...,

    A jack elhagyasa egy masik goreny huzas volt de persze az uzleti erdekek minden felett :U

    A mereten is siman csiszolhatnanak ott van a Note 7 nagyobb kijelzo ,nagyobb akkumulator,ceruza es megis sikerult kisebbre csinalni mint a I7+ habar van jack meg IP68 vedelem meg babamkinja benne szoval el kene gondolkozni egy kicsit es nem bekajalni minden hulyeseget meg magyarazatot amit Apple bacsi elmond

    (#306) Pavlo Ezt sosem fogom megerteni az miert faj egyeseknek ha egy ember meg akkor is akar egy csucskeszuleket birtokolni ha reszletre tudja megvenni es neki az a 10-14 ezer forint havonta elvan konyvelve mint "felaldozhato" penz erre a celra
    Masok ugyan ennyit elcsesznek egy honapba piara cigire kavera meg akar drogokra de kozbe lenezi a masikat mert annak mas ertekrendje van es vesz valami draga keszuleket reszletre mert peldaul nincs kedve kivarni x honapot amig felrerak x penz osszeget es inkabb megveszi ilyen formaban.

    Rohejes hogy ilyenekbe kell belekotni inkabb minthogy fikazzuk a keszulek hibait /hianyosagait :DD

    [ Szerkesztve ]

  • xmaas

    őstag

    válasz buvartacsko #311 üzenetére

    Tessek baratom meselj meg en valahogy hitelesebnek tartok egy ilyen "paraszt" altal csinalt tesztet/bemutatot mint a CNET firkaszaiban amik mutanak valami szinte DSLR minosegu kepeket nekem aztan megnezem a videot es haaaaat :Video..

    Amugy meg olvasd el meg egyszer mit irtam nem azt mondtam hogy az I7/+ borzalmas lenne hanem hogy semmivel se jobb mint a Note 7 , sot sok helyzetben roszabb .
    H iaba a nagy marketing meg a 2 kameras bullshit amit lemasoltak Huawei meg LG elvtarsaktol megse sikerult felulmulni azt amit a csamcsung 1 kameraval produkal hiaba a"disz iz the beszt ajphone in di waorllldd " ,
    Szoval igenis fikazni fogok egy keszuleket ha van indokom ra amig nekem azt sugalljak hogy valami hyper szuper kulonleges lesz es kozbe atlagost produkalnak akkor szidni fogom oket mint a bokrot mert megerdemlik plane ha azt is figyelembe veszem mennyiert aruljak a portekat es most a jack csatival kapcsolatban elhangzot hazugsagokrol mar nem is mondok semmit..

    Es nem vagyok droid fan se mert utalom az adathalasz guglit mint a szart, csak mivel a windows egy kupac kaka lett per pillanat kenytelen vagyok droidos keszuleket hasznalni,iphonet meg nem fogok venni mert tul sok korlatot akar apple lenyomni az emberek torkan es nem fogom megengedni plane ha meg fizetek is 200+ ezer forintot egy rohadt keszulekert sot meg a jack mizeria is elvette pluszba a kedvem az egesztol :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák