Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tixem

    addikt

    válasz mackoapo11 #122 üzenetére

    Egy igazi ipari kémmel van dolgunk :) Dash töltést is biztos úgy lopták, ja nem saját fejlesztés. Ahogy az Oxygen OS is és lám komoly marketing sem kell ahhoz, hogy mégis milliók vegyék és nullázzák le a készletet szinte azonnal indulás után. Jó bornak nem kell cégér.
    Nyilván az apple sem tudna ekkora eladásokat generálni ha nem hülyítené be a vásárlóinak 90%-át azzal (maradék 10% képes gondolkodni és felérni ésszel, hogy évente telefont - pláne iphone-t - cserélni nettó baromság), hogy évről évre kukázzák az előző almájukat és cseréljék az újra, holott semmi szükség rá.

    "Ferrarinál megy a fejlesztés"
    Jelen esetben mit tekintesz fejlesztésnek ennél az iphone-nál? Dupla kamera? Láttuk már máshol is. Hiányzó jack? Ez inkább visszalépés. 3 giga ram? +1 giga, bumm. Vagy akkor micsoda? 3D Touch? Ezt is láttuk már iphone-ban.

    Pont az a vicces, hogy a OP3 ára a reális és aligha van akkora teljesítménybeli különbség a két telefon között, mint az általad felhozott hasonlatban. A plusz marketing meg nem indok ekkora felárra és már fent is írtam, hogy nem feltétlenül kell agyonreklámozni valamit, ha maga a termék eladja magát mindenféle mesterségesen generált hype nélkül is.
    A legjobb telefon pedig egy elég szubjektív dolog, neked ezek szerint biztosan ez a nonplus ultra. Másoknak meg még a szemkápráztató sosem látott fejlesztések ellenére sem.

    Mindettől függetlenül szokás szerint leraktak egy fasza telefont az asztalra, sokan boldogak lesznek vele biztos, a kötelezőt hozza. Csak megint a körítés az ami számomra gyomorforgató. Na meg a jack hiánya. Nem is értem. És mivel apple-ről beszélünk nagy összeget mernék rá tenni, hogy a többi gyártó is felül a vonatra pár éven belül. Terjesztik itt a hülyeséget :W

    [ Szerkesztve ]

    Galaxy S24 Ultra 1TB ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)

  • jaysee13

    tag

    válasz mackoapo11 #122 üzenetére

    Nem tudom mennyire értesz a telefonokhoz, de ha az autókhoz kevésbé, akkor inkább hanyagold kérlek az autós hasonlatokat! A Trabant fejlesztésébe bizony komoly pénzeket raktak, ott van például a mai napig egyedülálló duroplaszt kompozit karosszéria, hogy a legismertebb fejlesztést mondjam. Illetve semmit nem "lopott" a korabeli Ferrariktól. Hacsak nem arra gondoltál, hogy annak is négy kereke volt...
    Amúgy jó kis telefonnak tűnik az új iPhone, mint ahogy jó volt mindegyik, de azért nem kell szidni a többit. A Oneplus 3 is nagyon király és jóval olcsóbb, így én is megengedhettem magamnak és elégedetten használom. És hidd el, fejlesztik ám ezt is... ;)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák