Új hozzászólás Aktív témák

  • B-L-A-C-K

    titán

    Olvastam tokokról volt szó, ebbe köztudott otthon vagyok ;] , igaz nem plusz szériára hanem simában, de lényegében ugyan az...

    Elsőnek is szeretném leszögezni nem veszekedni akarok kinek mi a jó, de azzal abszolút nem értek egyet ha van egy 200-300 ezres telefonod, akkor ne vehetnél rá olcsó tokot, csak is 10-20 ezrekért mert így illik, ez hülyeség... Tapasztalatból tudom rengeteg olcsó jó tok van hozzá.

    Gyári bőrtök tényleg jó, egyedül az zavar hogy az alját nem védi semmi...Ebay-en az ilyen koppintások fele jó, azaz majdnem tökéletesen passzol, fele nem. Volt hogy 2db-ot rendeltem ugyan attól az eladótól, egyik jó volt másik nem. Anyaghasználatra meg nem valódi bőr, csak műbor, de ha kifogsz egy olyat ami szépen pontosan passzol, akkor megéri.

    Én pl most ezeket rendeltem be i7-hez, de még ~1 hónap mire megjön:

    Direkt úgy linkelem nektek hogy i7 pluszhoz is lehessen választani:

    - Ez egy vékony műanyag tok, leejtés ellen abszolút nem véd, karcok ellen viszont jó, ilyet sokat használtam már i6/6S-hez, alig észrevehető hogy rajta van.
    - Ilyenem még nem volt, de hasonló igen, ha ez is ugyan lesz akkor kellemes tapintású szilikon körbe, a belseje meg keményebb műanyag, vagyis erre számítok, a képek alapján meg a kamerát is szépen védi.
    - Ez egy műbőr tok elvileg, ami jó benne hogy teljesen körbe védi a telefont, nem úgy mint a gyári hogy az alján nem, passzolásra nem tudom milyen lesz, de remélem nem lesz vele gond.

    Illetve sokan szoktak panaszkodni hogy volt a telefonon tok, de ennek ellenére a hátulját összekarcolta a tok...Ez sajnos ha nem veszed le sokáig bemegy alá a kosz, és valóban összekarcolhatja. Ennek elkerülése végett érdemes rárakni a telefonra egy sima hátlapi fóliát, és úgy rá a tokot.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák