Új hozzászólás Aktív témák

  • Chiftain

    aktív tag

    Évek óta nem olvastam ilyen topicot ahol ios vs android, iPhone vs samsung,LG,stb vita volt. Újra 2009-10-ben éreztem magam. Semmi nem változott. Személy szerint én 2008 óta használok iPhone-t és soha semmi pénzért nem váltanék androidra, mondom ezt úgy hogy sosem használtam. Egyszerűen nem vonz. De hogy még mind a mai napig ugyanazokkal az érvekkel nyomulnak az iPhone hate-erek az nem semmi.
    Drága az iPhone, lehet de szerencsére vannak olcsóbb telefonok is a piacon meg lehet azt is venni. Akinek nincs rá pénze nem veszi meg azt ennyi.
    A 8 év alatt egyik iPhone-om se romlott el, egyiket se kellett szervízbe vinnem vagy cseréltetnem. Működött mindegyik méghozzá atom stabilan, ha hívnak csörög és fel is tudom venni. Mindig minden működik rajta. Soha nem kellett még újraindítanom, soha nem indult újra magától. Mindig elérhető voltam és mindig maximálisan kiszolgált. Amit tud azt tudja télen nyáron, ha esik ha fúj! Az ismerőseim androidos telefonjairól ez nem mondható el...
    Azt meg megint nem értem amikor azzal jönnek hogy mer iphone-t csak divatból vesznek és nem is tudják használni. Akár így van akár nem, kinek mi köze hozzá? Tudom az irigység nagy úr és akinek van pénze iPhone-ra az már egyből sznob meg divatmajom. De szerencsére a felelősen gondolkodó android userek nem hagyják megvezetni magukat.
    A hardver kérdés ami állandó napirenden van. Tényleg az összes android user 8K videókat vág a telefonján meg szabadidejében Cad-et futtat? Vagy lightroomba retusálja a 70-80 megapixeles raw képeket? Ennyire számít hogy qhd felbontás meg 8 mag 6 giga rammal, egy telefonban? Mégis minek amikor 2 maggal 1 giga rammal (iPhone 6) hd felbontással is akármikor felveszi a versenyt a csúcs androidos készülékekkel használati értékben?

    Nyílván aki hardcore android user és szüksége van az android rendszerre a nyitottsága vagy valami specifikus alkalmazás miatt illetve értelmes véleményt tudott megfogalmazni arra a fentebb leírtak nem vonatkoznak!

Új hozzászólás Aktív témák