Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ed Parker

    nagyúr

    válasz Szellem. #4746 üzenetére

    Nekem volt s7e és nem tapasztaltam ilyet, de ettől még elhiszem, a droid tud fura dolgokat művelni.
    Az hogy beleférne, egy dolog, gondolom az Apple mérnökei nem szivatásból raktak bele kisebbet, van ennek technológiai magyarázata, elég csak szegény note7-re gondolni, nem jó az ilyennel játszani.
    Egy hetes akksi, mikor volt az már? :) (Van pár ilyen telefonom még)
    Sztem ez nem profit kérdése, az alma használt piaca nagyon erős és mókerből is van bőven, egy akksi csere fél óra és filléres dolog, nem hinném hogy ezért raknak bele kisebbet, pedig nagyobb is elférne.

    Jaj ne hülyéskedj már :)

    [ Szerkesztve ]

  • mrc4y

    tag

    válasz Szellem. #4746 üzenetére

    csak azt is vedd olyankor figyelembe mikor akksiidőt mérsz hogy nem mindegy milyen felbontású,típusú és minőségű stb kijelzőt etet, etéren iphone le van maradva persze hogy jobban bírja mint az s7e qhd amoled kijelzőjét kielégítő akksi ;) itt sokan úgy érzik mekkora bomba robbant de ha mögé nézünk azér mégse :) persze örülünk hogy végre bírja az iphone és nem merül le 5 óra alatt de egyszerű volt beletenni egy nagyobb akksit és ezt bármikor megtehették volna de eddig is megvette mindenki, majd ha itt is dübörög az 5.9 col QHD amoled meg 8 magos proci talán 5 év múlva majd akkor hasonlítsuk ezeket össze szerintem. egyenlőre maradjunk az iphone vs iphone akksiidőnél. és most nem a parasztvakítós 12 mag meg 100gb ram meg 10 colos kijelző volt a lényeg csak hogy azért van mitől függnie az akksiidőnek attól független h az ios sztem most igen csak nagyon jó ezzel az akksival még a pici i7embe is ahoz képest amit vártam
    - nagyobb akksi meg lehetne csak fujjogna mindenki milyen vastag a telefon :D bocsi ha túl kötekedően írtam nem szándékom :P

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák