Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kchris78

    veterán

    válasz Ed Parker #4744 üzenetére

    Az meg a masik hogy mi ennek a power bankos toltogetesnek a kovetkezmenye? Naponta akar 1 vagy 2 ciklust is lehet a beepitett akksiba tolni amivel 1-2 ev alatt is mar erezhetoen csokkenhet a teljesitmenye... Ez meg azert nem valami rozsas, foleg hogy i7nel majd melyebben kell zsebbe nyulni ha az ember ugy akarja kicsereli az akksit hogy kozben azert a vizallosagbol is maradjon valami. Foleg ha belegondol az ember hogy van aki megveszi az i7-et aztan egy-ket tenyleg jo 1EUR-s programra is sajnalja a kiadast...

    [ Szerkesztve ]

  • Szellem.

    nagyúr

    válasz Ed Parker #4744 üzenetére

    Amióta átváltottam az S7 Edge-ről visszatért a lelkiállapotom. Előtte idegállapotban voltam. Főleg, mert merült mint a balta. Részletezni nem akarom, hogy a számomra mi a különbség a két telefon között. Akinek volt S7 Edge, az tudja. Ez sem tökéletes telefon, ahogy egyik sem, de nem mindegy milyen kompromisszumot kell kötni. A 7 Plus üzemideje gyönyörű. Persze, régen voltak azért olyan telefonok, amik heteket bírtak. :)
    Én láttam szétszedve i7-et és simán beleférne egy 2200-as akksi. Azzal azért elmenni bőven 2 napot, úgy, hogy használja is rendesen az ember!
    Az akksikérdés csak annyiban zavar, hogy lehetne erősebb akkumulátorokat gyártani, és nem kéne töltögetni orba szájba. Persze, tudom van kábel, meg áram, meg powerbank, de akkor is, főleg, hogy minél többet tölti az ember az akksit, annál jobban gyengül. Sajnos nem mi gyártjuk a telefonokat és ugye hova lenne a profit, ha több évet is kibírna egy telefon.

    A vicced félreérthető volt a számomra. Tényleg nem pöcsméregetés miatt raktam be a képet az akkuidőről. Ha megsértettelek, akkor bocsánatot kérek tőled! :R

    (#4743) B-L-A-C-K: Hát, téged nem értettelek félre. Egyértelmű volt amit írtál. De, ahogy írtam nem akartam senkit megsérteni!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák