Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Szellem.

    nagyúr

    válasz modd3r #10005 üzenetére

    Igen, ezt elfelejtettem!De, ez pontosan így van!
    Állítólag, a Google Telefonok jobbak ilyen esetben. Ott úgy működik a frissítés a stock rendszeren, mint az ios-nél. De, ezt az információt, sem megerősíteni, sem cáfolni nem tudom az igazgató Úr engedélye nélkül. :)

    (#10001) Gigicuci: Írok egy pár dolgot, de szeretném leírni előtte, ez az egyéni meglátásom és nem fikázni akarom a telefont!! Ez fontos!
    Amikor megjelent az S8/S83 nem akartam megvenni, mert a kijelzőn kívül semmi újítás nem került bele a számomra. Ez a véleményem szerint egy olyan telefon a Samsung részéről, ami mellőzte a nagy újításokat.
    Kezdődött azzal, hogy a Telekom odaadta 145-ért az S8+-t, úgy, hogy 2k val olcsóbb is lett az előfizetésem. Ezért hoztam el. Bár, ne tettem volna. 5 alkalommal cseréltettem ki a telefont, mert recsegett a kijelzője amikor megtöröltem ronggyal a kosztól. Erről beszélek:[link]
    A videot én készítettem.A kijelző alatt felvált a fólia. Ez recsegett. 5 alkalommal belenyúltam ugyan ebbe a hibába.
    Aztán:
    Frankó a kamerája, de ugyan az mint az S7 esetében.
    A hangszórója a telefonnak nagyon szarul szól. Az i7 és a Porsche Designem is olyan szépen, hangosan, tisztán szól, hogy elsírtam magamat amikor összehasonlítottam.
    A kijelzője gyönyörű az S8-nak, de hiába van egykezes mód, az közel sem olyan, mint amit az apple megoldása. Nekem kényelmetlen volt használni.
    Az ujjlenyomat olvasója katasztrófa az S8-nak. Hülye helyen van és sokszor volt, hogy nem oldott fel csak többszöri alkalomra. Ha látnád a PD-m ujjlenyomat olvasóját, hogy milyen gyors elsírnád magad!
    Akkuidő nagyon fura. Az elején 6 ora SOT megvolt, majd ez szépen lecsökkent 2-3 órára.
    Sorolhatnék még több problémát, de nem akarom. Nem akarok vitát szítani és nem is akarom fikázni a telefont. Ez az én véleményem tükrözi csak!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák