Új hozzászólás Aktív témák

  • Sn00k

    veterán

    válasz Sn00k #11205 üzenetére

    Na mukodik ez a hivasvarakoztatas, csak vonalba kell lenni es beszelni masik fellel, csak ekkor latom ha mas hiv. Ha eppen csak kicsorog es nem vettek meg fel akkor viszont nalam tovabbra is ugy erzekeli a masik fel aki hiv, mintha ki lennek kapcsolva es errol kapok sms-t is. Marcsak azt kene megoldani foglaltat jelezzen ilyenkor de Nem is ertem miert nem azt jelzi ilyenkor? Ezen most mit kerjek a szolgaltatomtol? Hogy tegyenek foglaltra, ilyen esetben? 😳 Ez igy eleg vicces

    (#11207) ngáborz: ez eleg kemeny ar. En meg nyar kozepen vettem az MMbe 250 korul...

    Lugosi Tre mobil, De amugy nem ertem , miert nem alapbol jelezz ilyenkor foglaltat? Na mindegy majd felhivom oket

    Kicsit megkesve de azert hozza szolva az uj iphone temahoz nekem bejonnek. Lehet elfogok csabulni az X re majd karacsony fele😌 De lehet a sima 8 lesz belole kerdes mennyit fejlodnek a kamerak az nekem a legfontosabb szempont. Mondjuk ami nekem nem tetszik az x ben hogy eleg nagy a tomege majdnem 180 g arra meg teszel egy tokot es 200 g az nekem mar sok. A sima 8 ebbol a szempontbol nekem idealisabb...

    [ Szerkesztve ]

    3njoy the Lif3

Új hozzászólás Aktív témák