Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sys85

    veterán

    válasz nederlanden #5158 üzenetére

    A 9-11-et azért írtam mert nálam ~10e ft a lélektani határ egy toknál,többet max akkor vagyok hajlandó fizetni,ha valami spécibb tokról van szó,pl vízálló,vagy akkus tok.

    #Honda Hornet 600 CB600FA PC41#Ford Focus Mk3#

  • tylerddd

    veterán

    válasz nederlanden #5158 üzenetére

    A szilikonban valóban kín eltenni és elővenni a telefont, de a bőrnél én ezt egyáltalán nem tapasztaltam. Kimondottan jól belecsúszik a zsebbe, kivenni is egyszerű. A gombokat készülék nélkül kell megnyomkodni és pár perc alatt bejáródnak.

    ***

    Nálam a toknál minden előtt áll a kinézet és a komfortérzet. Nem elsősorban a védelem miatt veszem rá, de szerintem mind az Apple szilikon, mind a bőrtok egész korrekt védelmet nyújt ahhoz képest, h nem "eldobós" toknak készültek. Ha egyszerűen nem tetszik, hiába vékony vagy hiába véd, nem fogom rátenni a készülékre. A diszkrét, egyszerű tokokat kedvelem, amik ugyanolyan minőségérzetet adnak, mint maga az iPhone. Személy szerint rühellem a fényes tokokat (szilikon vagy műanyag), a belebújtatós tokokat, a jégakkura emlékeztető ütést és mindent elnyelő tokokat, nem beszélve a támasztékkal rendelkező változataikat, a kinyitható tokokat, a mindenféle színben pompázó tokokat szintúgy. Sajnos a vékony műanyag tokokban is egyre többet csalódok, könnyen elnyúlnak és irtó gusztustalan, ha összekarcolódnak.

    Ha megnézzük a többi gyártót, akik hasonló minőségű, igazi bőrtokot árulnak 10k környékén és ehhez hozzátesszük az Apple-t, mint márkát, egyáltalán nem sok a 16k, főleg, h ugyanazt a színvonalat képviseli tokban, mint maga a telefon. Tudjuk, h minden, ami Apple, drágább a többihez képest, de legalább nem az van, h drágán adnak hitvány minőséget. A 128GB-os i6s ára mellett pedig eltörpül a tok ára, elvek ide vagy oda.

    Szóval valóban ízlés kérdése, h ki milyet vesz rá.

    Csak egészség legyen, meg térerő!

Új hozzászólás Aktív témák