Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • TheBoss89

    újonc

    Több mint egy hete megvan az Iphone 6 + és semmi gondom nincs vele. Az itt elhangzott témákra reagálva:

    1, Anyaghasználat, elhajlik stb
    - Hivatalos tesztek szerint az Iphone 6 + 40 kg terhelés fölött hajlik vagy hajolhat. Elvégre egy mobiltelefonról van szó nem pedig egy auto emelőrudról ha nem ülsz rá nem lesz semmi baja ... de most őszintén ki az a buggyant aki farzsebben hord egy phablet telefont aztán még kényelmesen üldögél rajta..?! Amik videok vannak neten jelentősebb erőfeszítéssel megbontogatják a telefont amit nem értek mert, ha már vesz valaki pláne ennyi pénzért egy ilyen telefont mi a f@szért hajlitgatja, feszegeti, autoval megy át rajta ?! Nekem senki ne mondja, hogy ha aki vesz egy Samsungot, Sonyt, Nokiát, HTC-t stb össze vissza dobálja, feszegeti stb erre ott a Gopro család :) Véleményem, hogy mivel a telefon mérete nagy mert nagy ( amit 1 hét alatt bőven meglehet szokni ) nagyon jól összevan rakva Apple minőség.. de vigyázni kell rá mint minden telefonra. :)) :))

    2, Gyorsaság, izom stb.
    - Általános telefonhasználó vagyok, nagy ívben nem érdekel, hogy pl egy Samsung és Apple hány tized másodperccel gyorsabban tölt be valamit ebben a kategóriában már egy halmaz ( persze anyagilag nem ). Én teljes mértékben megvagyok vele elégedve és nagyon tetszik az elfordításos szövegírás lehetőség, praktikus, gyorsabb, részletesebb. Apple amikben leginkább oda veri a többi telefont, hogy a rendszere tökéletesen van optimizálva és minőségi applikációkat lehet tölteni free...

    3, Kép, kamera
    - Annyira nem értek a hardver részhez általános felhasználóként szerintem nagyon szép, éles képeket lehet vele készíteni de a 240 fps lassítás nagyon üt. Úgy gondolom, hogy általános felhasználó nagyon jobban nem tudja kihasználni a kamerát vagy ha ilyen cél van akkor ne telefont vegyen hanem egy korrektebb Nikon fényképezőgépet. Nekem arra tökéletes, hogy éles jó fényképeket tud csinálni, ha szeretnék valamit megörökíteni. Biztos van jobb van rosszabb nekem ez tökéletes.

    Összegzés: A telefon nem olcsó, szokatlan az eddig méretekhez képest. Szerintem függ az ember keze méretétől is de én simán átérem és nincsenek nagy lapát kezeim. Mindenesetre az anyagi érték elég relatív mert viszonylag kevesebb réteg tudja kp-ra megvenni a telefont és 3500-5000 havi részletért igazából bármelyik szolgáltató oda dobja. Én mint általános felhasználó tökéletesen elégedett vagyok vele.

Új hozzászólás Aktív témák