Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • B-L-A-C-K

    titán

    válasz #19708160 #6329 üzenetére

    Más téma: Megjöttek már neked ezek az egyéni fóliák? Én most a jelenlegi 5S-semre ilyet rendeltem:

    [ Szerkesztve ]

  • esfrost

    tag

    válasz #19708160 #6329 üzenetére

    Még mielőtt félreértenéd, nem akarok az ízléseddel vitatkozni.

    Érdemes egy kicsit más szemszögből is megnézni ezt az új Music applikációt.

    A zene lejátszót nem érdemes a régi verzióhoz hasonlítani. Leginkább azért nem, mert itt már nem csak egy sima zene lejátszóról beszélünk, hanem egy teljesen új alkalmazásról, aminek valóban az egyik fő funkciója a zene lejátszás, de nem kizárólag. Itt már egy komplett közösségi háló is bele van építve a dologba, rádióval, és egy iszonyatosan komoly, összetett szolgáltatással együtt. Ennek tükrében a program sokkal-sokkal komplexebb lett, és azt gondolom, hogy még ennek ellenére is nagyon jól kezelhető, és olyan egyszerű, amilyen egyszerű csak lehet egy ilyen összetett szolgáltatás. Szerintem érdemes egy teljesen új alkalmazásként kezelni, és nem úgy, mint a régi zene lejátszó egy frissített változatát. Érdemes vele időt eltölteni, használni, egy kicsit megszokni hogy mi hol van, mi mit csinál. Az Apple Music szolgáltatás az utóbbi jó néhány év legnagyobb és legpozitívabb húzása. Na nem azért, mert valami teljesen új dolgot hoztak létre, (Spotify, Deezer) hanem mert egészen fantasztikusan oldották meg. Az alkalmazás nagyon szépen az ember keze alá rak mindent. Az előadókat könnyű megtalálni, böngészni közöttük, és könnyű őket fogyasztani. Az offline hallgatás meg nekem egész egyszerűen megkoronázza ezt az egész szolgáltatást. Szerintem kifejezetten jól sikerült. Örömmel nyitom meg minden alkalommal, és keresek új hallgatni valót. Nekem nagyon megkönnyítette az egész zene hallgatási szokásomat, üdítő egy újítás szerintem. Kíváncsi vagyok rettentően, hogy az elkövetkezendő pár évben ez hova fog fejlődni.

Új hozzászólás Aktív témák