Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Macccy

    senior tag

    válasz fazr #3419 üzenetére

    Köszönöm!

    ID regisztráció megtörtént, fazr toltam egy Dropbox -ot a meghívóddal, így elvileg kellett kapnod +500 -at, ha nem kaptál, mondd el mit ír a cucc ...

    iBuyer's Blog reloaded

    AppStore regisztráció, ID -k szinkronizálása, levelezgetés, net böngészés, minden csiri-biri beállítás megtörtént. A 3G valóban visszakapcsol restart után, ha az ITs oldalamról nézem ez bénaság, ha meg azt hogy valakitől azt olvastam: 3G nélkül sem fogyaszt kevesebbet, mert tovább tartanak a letöltések és aközben jobban szívja ... nos akkor fair enough. iOS 5.1.1 frissítés lejött ... gyorsan patchelt ... Dropbox és iCloud is be lett állítva bár még nem adtam nekik feladatot ... Minden gyorsan, részletesen beállítható, ezek kellemesen megleptek, androidhoz képest sokan azt mondták béna lesz, de durva mi mindent be lehet finomítani, még nem találtam hibát.

    Ja ami a gaming -et illeti: BE*FOSÁSjÓÓ
    gta3 és Real Racing2 letöltve, kipróbálva fél-fél órát és azt kell mondjam számomra ez teljesen új dimenzió! Konzolon szoktam játszani néha ... Amit ez megmozgat röccenés mentesen az valami elképesztő. 9-10 évvel ezelőtt még mindig emlékszem mely ingame jeleneteknél akadt be a gta3 intro ... Oké, hogy optimalizálhatták, de ezeknek itt nyomát nem láttam és fülig ért a szám!

    (bocs, ha hosszúra nyúlt, de így éjszakásban kicsit sok időm van írni ... )

Új hozzászólás Aktív témák