Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Galahed

    senior tag

    válasz alma_fan #805 üzenetére

    Persze mások vagyunk, kinek mi jön be.

    Az én meglátásom szerint, a touch kategóriában jelenleg az iPhone elsöprően vezet a kapacitiv kijelzőjével. Ok, van még a piacon ilyen pl BB Storm, vagy i8910 stb... Párosul hozzá egy szép operációs rendszer, gyönyörűen megrajzolt képernyővel, a hülyék számára is egyértelmű szép nagy menükkel, azaz sok ész nem kell hozzá. De működik minden, teszi a dolgát mindezt villámgyorsan (3GS)
    Eddig használtam Omniát, utána HD-t, Xperiát, szal nem kell bemutatni a win operációs rendszert, amit ilyen olyan felületekkel takarnak el a felhasználó elöl. Ha kilépek ezekről a "bájos" felületekről (TF3D, SPB Mobile shell stb) akkor ott a fekete fehér kisbetüs valóság (Win 6.1). Ha meg kergetem a 6.5-ös ROM-okat akkor tutti nem műxik valami úgy ahogy kéne... Szóval nekem elég lenne egy iPhone, ami teszi a dolgát, kommunikációra bőven jó.
    Ha meg programozni, rendszert menedzselni van kedvem azt nem fogom a telóról elvégezni.
    Mondom ezt úgy hogy kb 10 éve Windows, Novell, SuN Soláris rendszergazdaként van némi rálátásom a különbőző op. rendszerekre. Persze én is tévedhetek, de a fórum azért fórum, hogy az ember leirja a saját véleményét...

Új hozzászólás Aktív témák