Új hozzászólás Aktív témák

  • Gicz

    addikt

    13 pm-ről váltottam 14 pm-re. Az AOD nekem kb 10% akksit használ el reggel 7 től este 7 ig kb. Mivel van óra, én kikapcsoltam. Így érzésre ugyan olyan az akksi ideje mint a 13-nak volt.

    Az usb2 szerintem is gáz, bár évente kb 1-2 alkalommal használom a kábeles adatátvitelt. Képeket videókat NAS-ra mentem otthon wifin keresztül, a maradék meg 5gb icloudban elfér nekem.

    külső camera appokkal lehet 48mpx-ben is jpg-t lőni, ezt szerintem beletehetné az apple az alap kamera app-ba is. A részletesség érethetően jobb vele.

    a 14 pm is max 27 wattal tölt, lemértem usb-s pd-s mérőkével, 27 perc alatt lett meg az 50% akku.

    a 13 pm-et csak gyorstoltővel meg kocsiban vezetéknélkulivel toltottem, random, nem figyelve semmire, optimalizalt toltes kikapcsolva, mert az a mániám h bárhova is indulok legyen 100-on az akksi. 1 év alatt eladás előtti 2-3 hétben esett le 99-re a health. Szóval nekem tökmindegy volt a random és a gyorstöltés, elégedett vagyok az akksival.

    Aki meg ilyen árú telónál 2-3 év mulva sajnál 20k-t egy akksicserére, helyette szopatja magát 5 wattal, az számomra érthetetlen. Én bírnám ha ez is tudna 100wattos töltést :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák