Új hozzászólás Aktív témák

  • MarciKING24

    tag

    válasz bbendre #189 üzenetére

    Szia! Én 512es S22U mellé vettem egy 256os 14PMet, csak úgy kedvtelésből mert megtetszett. A Samsungot március óta használom ezt pedig 16.óta, így talán össze tudom hasonlítani a kettőt. Előre leszögezem mindkettőt nagyon szeretem nem kívánok egyik pártjára sem állni. Nekem samuban pl.kijelző nagyon tetszett hogy tud 1700nitet, most meg itt van ez ami 2000et, egyszóval brutális. Dynamic island eddig kevésbé tetszett de mióta használtam navira a telót ez megváltozott, nagyon tetszik hogy kiteszi oda a következő lépést, szóval azért tud hasznos is lenni nem csak eyecandy! Kamera talán kevésbé tulszaturált mint S22U de kinek mi, nekem mindkettő kamerája szuper. A chip viszont brutál, elképesztően gyors, ahogy a kolléga is írta a tesztben, nem lehet megakasztani, játékok szintén sosem látott simasaggal futnak. Nos, ez samsungrol nem elmondható. Akksija is nagyon jó, nalam estére 40-50%marad pedig kapja rendesen a munkát (telefonálás,böngészés,stb). Aodot nagyon szeretem, jobban bejön a teli képernyős aod mint máshol, egyszerűen ez egy újdonság, és addig amíg estére marad 40%om pont nem érdekel hogy mennyi plusz energiát fogyaszt. Szóval nekem nagyon bejön a 14es, sajnos az ultrat azóta sem kapcsoltam be.... :Y

    [ Szerkesztve ]

    Straight outta Compton

Új hozzászólás Aktív témák