Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jbcs

    tag

    válasz Gáben81 #203 üzenetére

    "Én elhiszem, hogy a Droid már kiforrta már magát és azt sem vitatom, hogy egyes készülékek egyes funkciói / paraméterei jobbak mint egy iPhone, de ha az összességet nézzük, az összképet az amiben verhetetlen számomra, hangsúlyozom számomra."
    Itt jól összefoglaltad a lényeget és egyet is tudok érteni és nem vitatkozni, csak árnyalni szeretném.
    Ami az iPhone előnye (kiforrott készülék, ökoszisztéma), az sajnos hátránya is, hogy ha az ios rendszerhez ragaszkodsz, egyfajta készüléket tudsz vásárolni, kötve vagy az iPhone-hoz. Ha neked fontos az akkuméret vagy nagyobb frissítés, akkor nem tudsz más készüléket választani. Droid fronton, ha nem ragaszkodsz egy gyártóhoz, az igényeidhez, pénztárcádhoz leginkább illő terméket választasz, amely ahogy te is írtad már régóta elég megbízhatónak nevezhető. Nekem például a fényképezési képesség nem olyan fontos, hiába van überszuper képessége egy telefonnak, én azért nem akarok fizetni. Ezért tudok olyan készüléket választani, amelynek lehet, hogy gyengébb a fényképezője, de más tulajdonságában meg jobb, amiért szívesebben fizetek többet.
    Tehát mind a kettőnek meg van az előnye, hátránya.

Új hozzászólás Aktív témák