Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #40359168

    törölt tag

    válasz whatwhatwhat #235 üzenetére

    Itt azért az ugye megvan, hogy két külön rendszerről beszélünk? Merthogy Apple fronton ott van példának az i7 meg az SE 2020, utóbbi nyilván évekkel tovább lesz támogatott, messze jobb a kamerája, gyorsabb, de a kettő között funkcionalitás szempontjából nincs különbség.
    Behozták most a widgeteket pl., ami igen, ezer éve ott van az Androidban, én ettől még nem rendezgettem át a megszokott képernyőimet az i7-en. A funkció viszont ott van, ugyanúgy, ahogy pl. a hátlapi koppintás i8-tól felfelé, ami szintén új, és az iOS14-gyel meg a 12-es szériával debütált. Hozzátartozik a dologhoz, hogy a jópár éves készülékem valahogy se lassulni, se akadni nem akar, tehát konkrétan többet nyújt, mint a megjelenésekor. A frissítéseknél pedig az is egy szempont, hogy a 3rd party alkalmazások is szépen lépkednek felfelé a futtatásukhoz szükséges minimum iOS verzióval.

    [ Szerkesztve ]

  • -FLY->

    őstag

    válasz whatwhatwhat #235 üzenetére

    "Állandóan ezt az egy érvet halljuk újra meg újra meg újra. De azt soha senki nem mondja el, hogy miért olyan fontos ez a híres hosszú támogatás."

    Azért hogy gördülékeny maradjon, az appok növekvő hardverigénye mellett is. Nyilván ezért.
    Remélem tudtam segíteni, én itt kiszálltam.

  • zsoltiz

    aktív tag

    válasz whatwhatwhat #235 üzenetére

    "A 6s kapott widgeteket meg app drawert a iOS 14-el. Igen, tök jó dolog. Csak hogy ez az S7e-ben már a megjelenés napján benne volt. Nem kellett ehhez frissítést kapnia.
    Biztonsági frissítést(ahogy írták is előttem) pedig nemrég kapott, tehát arra se lehet panasz."

    Miért az almához hasonlítod a fícsöröket? Apple vonalon most jött a drawer meg a widgetek (amik egyébként tök mások mint androidon), lehet ezen rugózni, de más rendszer. És ezt megkapta az i6s is (meg még sokmindent az évek alatt).
    A fiókban pihenő S6-om meg a te S7-ed bizony android 7 ill. 8 óta semmi androidos(!!) újdonságot nem kapott. (Az utolsó bizt. frissítséek is nagyon nyögvenyelősen jöttek.)
    Megkapta az S7 a Samsung ONeUI-t? Nem. Pedig jó és elbírná és ráadásul saját gyártói felülete. Andoid 10-es privacy controls, location controls? Sötét rendszer téma (amoleden jól jönne), stb. Android 11-ből Temporary permissions, notification history? Ezeket simán elbírnák ezek a régebbi telók is és naprakészek lennének, csakhát...


Új hozzászólás Aktív témák