Új hozzászólás Aktív témák

  • clubmonaco

    tag

    válasz #86564352 #228 üzenetére

    Nem haragszik,nincs mièrt.Vègülis csak ki tudod olvasni,de jobban figyelek.Nem Xiaomi-ozni akarok mindig,csak nekem is első telóm ez.S látok különbsègeket,most jöttem rá hogy felesleges kergetni a nagyon drágák az mindig.Hidd el,fizetgettem rá újakra èn is.Samungos voltam mindig,iPhone valahogy nem jött a közelembe,de nem is hajtottam èrte.Viszont az árak igen felmentek hogy már nem biztos hogy èr annyit,mègegyszer ,ha valaki meg tudja tenni,hajrá.Megtudnám,de mást is tudnèk már venni azon ès azèrt ez egy körforgás is.Kèsőbb meg azèrt meg azèrt kell az újabb,lesz ok mindig Aztán úgy jött ez nekem hogy kell nagyobb telepű,5g-t tudja már lecserèlem.S itt jött az hogy nemigen találtam pl Samsungba,elfogadhatóbb áron úgymond,ami nem 400000kiló hanem fele kb.Huawei is jó lett volna,de nem mertem beleugrani ugye,macera az appok.Aztán kutatgattam,olvasgattam,nèztem iPhone-t is Ultra-t is,de mivel be van rendelve a ps5 is:),akkor most vegyek 400000körüli szaros telót!:)Na így jött a Xiaomi,S van ebben sokmindent,nem azt mondom hogy Isten,megvált minden telót,de nem is kullog ,S pár dologban veri a 12-t S az ultra-t.Mellesleg az ár is korrektebb,nincs az az èrzès hogy pl hiányzik az èrtesítèsi led stb.Mikor S10 plus-om. volt,pl ez hiányzott,nekem nemigen jött be a kijelzővel èpített újl.olvasó,ennèl oldalt van,ugyanúgy csak hozzáèrinted,S felold,lezárásnál benyomod,vègre kis fizika:).Csak kedvből is írok ilyeneket róla meg segítsègül is ha valaki változna más felè.De mindegy is.Van aki így van akinek úgy vannak meglátásai,vèlemènye márkáról,mindennek van előnye,hátránya,csak azt mondom magabiztosan hogy sok pènzèrt már ne legyen olyan alapvető hiányosság mert az valahol belül fog mindig is zavarni.Tudom mert voltam èn is így.

Új hozzászólás Aktív témák