Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MaxFecky

    csendes tag

    válasz sohajda90 #4027 üzenetére

    Szerintem két dolog befolyásolhatja az akkumlátor élettartamát: a töltés módja és sebessége. A módja, miszerint vezetékkel vagy anélkül, a sebesség pedig egyértelmű. Mindenkinek mások a töltési szokásai. Van aki nem engedi 40% alá, van aki nem tölti 90% fölé, van aki nem tölti éjjel stb,stb. Leírom, hogy én hogyan szoktam: 2 naponta töltöm, magamat átlagos felhasználónak ítélve. Második nap estére marad bennne kb 25%. Egész éjjel töltőn van. Soha nem használok vezeték nélküli töltést. Kezdetek óta csak egy 5W-ossal töltöm, a gyári 18W-os a dobozban maradt. Bekapcsolva van az intelligens töltés, így 80%-on tartja szinte egész éjjel. A készüléket előrendelőként vettem, majd kaptam kézhez szeptember 24-én. Jelenleg az akkumlátor kapacitása még 100%on van. Gondolom ez hamarosan változni fog.
    Gyors és indokolatlan merülést nem tapasztaltam. Rendszerem mindig frissítve a legújabbra. a készülék kikapcsolt állapotban nem volt, csak újraindítva frissítésekkor.

    IPhone 13 Mini 128 GB Starlight / IPad Pro 11 2021 128 GB Astrogrey / Apple Watch S3 42mm Astrogray

Új hozzászólás Aktív témák