Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Shiku

    aktív tag

    válasz David75 #443 üzenetére

    "Én nem vagyok ellenséges azokkal akik képesek wm-et vagy symbian-t használni még akkor se ha egy kalap szarnak tartom."
    Áh, nem ez valóban nem ellenséges, kicsit sem. :U

  • Shiku

    aktív tag

    válasz David75 #448 üzenetére

    Te vitatod, hogy az iPad alapvetően egy felesleges dolog? :F

    Vagy nem tudom. Az zavar, hogy az emberek ki merik mondani a véleményüket, és vitába is mernek szállni érte? Ez azért nem egyenlő a trollkodással.
    Egy kis vitába még senki nem halt bele.

    [ Szerkesztve ]

  • Shiku

    aktív tag

    válasz David75 #450 üzenetére

    Deh ezt senki nem is mondta!
    Tényleg nem értem min problémázol :F
    Azt senki nem kérdőjelezi meg, hogy létjogosultsága van-e, csak hogy értelme van-e.
    Azt sem, hogy buta aki megveszi. Csak hogy gazdag és nagyon ráér
    jó neki. zárójel

    Amúgy meg nem vagyunk egy véleményen.
    Szerintem igenis fontos, hogy valami hasznos, vagy felesleges.
    De ha te másképp gondolod, szíved joga. Nem akarlak meggyőzni, jogod a véleményedhez, ahogy nekem is az enyémhez.

    [ Szerkesztve ]

  • Stunts666

    őstag

    válasz David75 #443 üzenetére

    Ez a HTC Iphone vita felesleges. Te nem vennél HTC-t, én meg nem vennék Iphone-t. Azt nem tudom, hogy minek kellene évente venni telefont. Lassan 2 éves az N82 és nekem még mindig megfelel.

    A nagy Apple fanatizmust meg nem tudom megérteni. Nekem csak az áraival van bajom. Megértem, hogy minőségi meg minden de azért egy gépért (imac) elkérni 340-500 ezer forintot azért az egy kicsit durva.

  • Bog

    HÁZIGAZDA

    válasz David75 #443 üzenetére

    Nem kezelem ellenségesen az iPad-et. Mert egy kifejezetten jó, szép, és high-tech kütyü. Csak azt nem tudom, hogy mire jó. Kütyük között élek, 32 négyzetméteren 2 PC (asztali, plusz notebook) és egy MacBook van. Tény, hogy az asztalit csak akkor kapcsolom be, ha kell a nagy monitor (képszerkesztés, videovágás, FIFA), de a két notival vidáman elvagyunk a barátnővel. Visszük ágyba, letesszük az asztalra, mindkét rendszer (win7, OSX) pillanatok alatt feláll, ha kinyitom a feldapot, a WLAN pedig éjjel-nappal megy, egyből neten vagyok. A kis IBM és a MacBook is az a méret, amit vidáman tudok magammal cipelni, mindkettőn van teljes QWERTY, lehet rajtuk teljesértékűen dolgozni. Egyszerűen nincs szükségem iPadre, és senki sincs, akit ismerek és kéne neki egy ilyen. Konkrétan senki.
    Az Apple-t pedig bírom. A MacBook fasza, iPod-dal, iPhone-nal pedig rengeteget játszunk utazás közben, erre baromira jók. Azt nem szeretem, hogy meg akarják mondani, hogy nekem mi a jó. Amikor azt ÉN tudom, köszi. És azt utálom a legjobban, amikor mindenféle Apple fanboyok ugyanezt csinálják. Meg akarnak győzni, hogy nekem mi a jó. Menjetek már a bús bánatba, én pontosan tudom, hogy nekem mi a jó. Azt mondja egy Apple forgalmazó nekem, hogy azért nincs a MacBookban videókiemenet, mert az nem kell mindenkinek, ezért ne dráguljon tőle a gép. Vegyem meg hozzá 10 lepedőért az átalakítót. Én meg azt mondom, hogy menjen a büdös francba az Apple, a videokimenet az nem egy olyan extra, amit ki kell hagyni egy notebookból, amivel prezentálok, meg rádugnék egy 22 inches monitort. De nem, wazze, az Apple jobban tudja nálam, mert én nyilván egy egysíkú kis p#cs vagyok, Jobs pedig egy isten, és ezért tök evidens, hogy bármit is mondok, én vagyok a szar alak és aki nem ért hozzá. És ez engem rettentően felb.. feldühít, mert azt érzem, hogy egy fejőstehén leszek, aki mondjuk tényleg értékeli az OSX stabilitását (mert tényleg), de micsoda hülyeség, hogy csak annyit meg akarok csinálni vele, amit akármelyik notebookkal meg tudok tenni, jelesül, hogy rákötöm egy monitorra. És ugyanez van azzal, hogy miért nincs USB az iPadben, meg bocsi, de mi ez a microSIM baromság, komolyan??? Mintha nem fért volna bele egy normális SIM. Vagy egy kamera. Ne röhögtessenek már, teraszt nem burkolok ekkora csempével, mint ez, miért fájt volna egy USB csati? Ja, hogy azt akkor nem lehetett volna külön eladni? Oké, még ez is rendben van, csak rohadtul senki ne akarja nekem bemesélni, hogy ez így jó.

    Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

Új hozzászólás Aktív témák