Új hozzászólás Aktív témák

  • Shiku

    aktív tag

    Nem hiszem, hogy aki ódzkodik az ilyen technikumoktól az érintőkijelzős izébigyóval fog játszani.
    Egyik ismerősöm mindig azt mondja, hogy viszolyog ettől. Őt mindig arra tanították, hogy a képernyőhöz tilos nyúlni :)
    A számítógépek se nagyon vonzották, de mikor kellett a munkájához megtanulta, amire neki szüksége volt.
    Nagymamám is megtanult mostanra kezelni egy egyszerű mobilt, de ezeken az érintősökön mindig kacarászik egy sort.

    Arra akarok kilyukadni, hogy akinek pont az ilyen modern dolgokkal van gondja, az nem szereti a tapizós kütyüket.
    (Már nem azért, de elképzelni egy igazi nagymamát, fehér hajjal, kötényben, amint egy iPaden msnezik, az unokájával :D :D :D szerintem inkább vicces mint valószerű)
    De persze biztosan akadnak kivételek is...
    De nem hiszem hogy ez lenne a fő cél csoport.

    Még valami:
    A nagy informatikai zseni, és az abszolút műszaki analfabéta között, van egy fontos átmenet.
    Pl. unokahúgom. Vígan elkezeli a gépet, letölt, e-mailezik, msn, chat, játékok, lecke stb stb, de ha technikai paraméterekről van szó, akkor meghal a dolog. Vagy közlöm, hogy a W595-ös mobilja, akármilyen jól is nézzen ki, nincs a helyzet magaslatán, és igenis, ezek miatt utálják sokan a SE-t, akkor vagy dühös lesz, vagy rángatja a vállát.
    Na most kicsit eltértem a tárgytól, de róla nagyon is el tudnám képzelni, hogy ráharapna egy iPad-re.

    Szerintem ennek a rétegnek készült.
    Az meg, hogy kinek van rá pénze, az más tészta...

Új hozzászólás Aktív témák