Új hozzászólás Aktív témák

  • xnace

    őstag

    válasz Allure #2428 üzenetére

    Koszonom :R De engem a karcallosaga jobban erdekel...
    Hajlongani nem fog, de azert 1-1 homokszem, vagy valami ilyesmi bekerulhet a smartcover ala, es megkarcolhatja nyitasnal, vagy csukasnal.

    Hamar, viszont nekiestek ezeknek az uveglapoknak, akkor egy karcolasitesztet is csinalhattak volna. Az viszont lejott, hogy edzett uveg, es masszivabb, mint az iPad1-e, visszabb pedig azt irtak a tulajdonosok, hogy az sem nagyon karcolodott meg kozuletek senkinek.

    Mindegy, majd adok en a kiallitott darabnak, mindenfele 'finomsaggal' ami a zsebemben van...:DD

    Igazabol tehetnek ra foliat, de azzal csak rossz tapasztalataim vanna. Feltettem szepen, buborekmentesen, arrebb volt csuszva 1 mm-rel, lehuztam, visszatettem hibatlanul, de egy buborek maradt, ami alatt valami szosz volt, szoval nem lehetett kinyomkodni. Jolvan mondom, ezt lesz@rom, jol van az ott, lehuzom a folian levo foliat(:DDD), errem mit latok, hogy?? Nana, hogy matt, amit normal fenyeskent hirdettek...:(( Mellesleg elotte levo nap teptem le a matt foliat, mert nagyon rossz erzes volt hozzaerni, rontotta a kepminoseget, de legalabb draga volt:)

    UI: bocs, hogy ilyen regenyeket irok ide :R

    Samsung Galaxy S3 Marble White

Új hozzászólás Aktív témák