Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • csab2

    veterán

    válasz Szabikaa20 #3063 üzenetére

    1. Nekem ne védd az Air-t, mert többször is leszögeztem, hogy imádom, és szerintem táblák terén iPad a király. Azt is leírtam csomószor, hogy semmi más táblára el nem cserélném az iPad-em.
    2. Az Androidot sem kell bemutatnod, mert nekem is volt droidos telóm, egy Galaxy S akkor, amikor az a teló abszolút csúcs volt (az iPhone után/mellett).
    3. A trollkodást én is utálom, magam nem is olvasok droidos fórumokat így trollkodni sem tudok e téren.
    4. ForRedGlory hozzászólásait nem tekintem trollkodásnak, mert létező problémáról osztotta meg a tapasztalatait.
    5. Szerintem azért a PH rang igenis jelent valamit, igaz, hogy nem törvényszerűen pozitívat, de többségében mégis azt szerintem.
    6. Összecsippentésnél a folyamat végén igenis elég durván lagol. Ez iOS 6 alatt gyönyörű folyamatos volt, most nem az. Ezt többen is írták már itt a fórumon, nem egyedi jelenség.
    7. Én csak nemtetszésemnek adtam hangot azért, mert valaki szerintem alaptalanul lett durván leoltva.
    8. Ezzel ezt a vitát lezártnak tekintem, és nem reagálok több ForRedGlory fórumtársunk személyét érintő hozzászólásra.
    9. Nem vettem piszkálódásnak amit írtál, remélem te sem veszed annak ezt a hozzászólást, mert én sem annak szántam.
    Béke, emberek béke!

    Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

Új hozzászólás Aktív témák