Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kali

    legenda

    válasz narumon #1333 üzenetére

    iphone szakmai téma - főként az archívumok -, írtak sok érdekes dolgot.
    én mindig munkaállomásról telepítettem, és úgy az usb kábelen ment közben a töltés is.
    telepíteni, firmware verziót frissíteni...stb csak kellően feltöltött akkumulátor mellett lehet(ne).
    program nélkül is összejött néhány százas, pedig a böngészős előzményeket is töröltem néha.
    az e-mail kliens is biztos képes tárazni, bár azt nem néztem korábban, hogy a levelek letöltött és megtekintett mellékleteit miként kezeli az ios, ha azok a levelek nem kerülnek törlésre.
    ez azért jutott eszembe, mert rémlik, hogy valaki hatalmas mennyiségű levéllel kapcsolatban problémázott, de ez nem konkrétum, mert én ezt nem figyeltem meg alaposan, többnyire hivatkozást kapok a mellékletekhez.
    android alatt heti ~ 10 - 20 megabyte kerül törlésre például az integrált g-mail kliens gyorsítótárból, nem tudom, hogy nagyobb távon ez mennyire lenne egyenletesen növekvő érték.
    azért is írtam a szélsőséges jelzőt, mert sokszor áll a háttérben felhasználói hiba, de továbbra is az a problémám, hogy ezt ios alatt nehezebb orvosolni.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák