Új hozzászólás Aktív témák

  • Studiossrác

    aktív tag

    Köszönöm szépen, hogy próbálsz segíteni, de félreértjük egymást.

    Szóval... Beszállunk a kocsiba, rádugjuk a telefont, waze megy, címet be. 1-2 km-ig navigál a waze, majd megáll. A megállás folyamata az amit leírtam. Azaz egyszercsak eltűnik a waze sebességmérője, de még a térképen az autó helyzete frissül, majd 5-10 sec múlva már az autó helyzete sem frissül. Egyszerűen megáll a kép (waze képe). Eddig a pontig szándékosan hozzá sem nyúlunk sem a telefonhoz, sem az autó kijelzőjéhez.. (azaz nem telefonálás miatt áll meg a waze). Próbáltam a legtöbb hibalehetőséget kizárni, ezért szándékosan nem piszkáltam navigálás közben semmit, + próbáltam különböző szolgáltató sim kártyájával, hátha csak az internet szakad meg. Ezek nem segítettek.

    Ezt a telefonálás működik a waze fagyása után dolgot kizárólag azért írtam le, mert eleinte azt hittem maga az android autó fagy ki teljesen, de mivel a waze fagyása után telefonálni lehet android auton keresztül, ezért ez kilőve. De az fontos, hogy szándékosan nem piszkáljuk sem a kocsi kijelzőjét, sem a telefont, és mindenképpen leáll a waze 1-2 km után. Vagy 20X próbáltam, és tényleg mindig 1-2 km után fagyott ki a waze.

    Több telefonnal is próbáltam. Több kábellel is. Maga a kábel amivel próbáltam ugyanolyan, ráadásul ebayről rendelt típus, ezért reménykedem a telefon gyári kábelében. De szerintem ez csak remény, nem hinném, hogy megoldja, de hátha...

Új hozzászólás Aktív témák