Új hozzászólás Aktív témák

  • con_di_B

    tag

    válasz gbors #233 üzenetére

    A vásárlók pénzéért folytatott verseny az egyik verseny, a befektetők pénzéért folytatott verseny meg egy másik, mindenesetre igen, értjük egymást, neked meg abban van igazad h a usert meg a margin nem érdekli - sőt, legyen minél alacsonyabb!

    Hát nyilván alávágtak picit ár/teljesítményben, ahogy mondod, se tensor magok, se ray tracing gyorsítás, valamivel el kell adni a Navit is, de azért látványosan nem akartak semmiféle árversenybe belekezdeni. Meg egyébként is, így, h az új Ryzen játékokban sem különösebben rossz már, lehet h több értelme lenne bundle-öket csinálni, mintsem külön-külön vágni az árakat.

    Én mondjuk ezzel együtt is azt mondom, hogy szerintem 2060S-t venni több értelme van, mint Navi-t. Ha esetleg sikerül ebból még kihozni valamilyen leselejtezett nagyon olcsósított 5600-s szériát (nem olvastam sehol, h terveznének ilyet), az még lehetne jobb, mint a 1660 és barátai. Ettől függetlenül továbbra is szurkolok az AMD-nek, de ami a GCN idejében még megvolt, hogy valamilyen értelemben az jövőállóbb volt, most inkább az NVIDIA-ra jellemző sajnos.

    Ami pedig külön kevésbé szimpatikus az RDNA-ban, hogy megint sokat bíztak a compiler mókolásra. Ha nagyon elbonyolódik a fordítás az általában durván vissza szokott ütni.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák