Új hozzászólás Aktív témák

  • Peat;)

    veterán

    válasz 04ahgy #583 üzenetére

    Milyen DX12? Egy tesztprogram amivel senki nem játszik, meg 1-1 kósza játék? Ez alapján ítéletet hoztok egy generációra? Merész dolognak tartom, mert vásárlási ajánlást egy spekuláció alapján írtok le. Ennyi program alapján nem jelenthető még ki semmi. Lehet simán igazatok lesz, lehet nem, lehet egyik sem és a két kártya végig hasonló lesz (tipp) a hasznos éveik (2 kb) alatt.

    Egyébként ezekhez a kategóriákhoz nem igaz hogy nincs valakinek egy szerényebb tudású pc-je, szerintem két tesztkonfig nagyon üdvözelendő lenne. Tudom hogy meló, de hiánypótló. I7 mellé nem feltétlen 470-et vásárol az ember, de engem pl baromira érdekelne hogy a piros és a zöld oldalon mennyi craft jön ki egy gyengébb cpu-val. Anno konkrétan sok %-ot jelentett, anno alatt értsd elmúlt 3 évet.

    A vulkan alatt pl voltak tesztek hogy nagyon nem lesz mindegy a dolog. Ezt jó lenne tisztázni, mert a vásárlók a legoptimálisabb csomagot szeretnék és nem a legoptimálisabb komponenst ami lehet hogy csak 80%-ban lesz működésre bírva.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák