Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • antikomcsi

    veterán

    LOGOUT blog

    válasz Prof #492 üzenetére

    Hiába próbálod kiforgatni a dolgokat, amiket mondtam nem a levegőből szedtem, hanem tények, ezen nem is lehet vitatkozni, mert nem feltételezés, nem talán, hanem ez van és kész.

    Igen, GTX-em volt, és a mantle miatt vettem 280X-et. Nem bemesélni akarom, mert nem igazán izgat a véleményed ez ügyben, ez is egy konkrét tény. Szerettem volna kipróbálni, magam is átélni az években mérhető áttörést. Nem pár leendő játék miatt, hanem kizárólag a BF4, vagyis egy játék miatt. A kártya maga nem rossz, erről szó sincs, még ha ezt is próbálod sugallni, csupán a mantlival nem kaptam semmit.

    Kidobott pénz? Ezzel is miért kell a feszültséget kelteni? Mondta ezt valaki? A kártya jó, a mantle az jelenlegi formájában, semmit nem ér nekem, mert gyakorlatilag nincs.

    Persze nagyon örülök, hogy csúcs i7 és 2db 290X mellett yx % gyorsulás mérhető, hisz ez az elterjedt játékos gép a pór nép között.

    szerk.:

    "Gondolom akkor a Windows-t is szarozod az 0.9-es beta miatt es nem erted, hogy lehet tobbszazmillio gepen rajta a kesobbi valtozata.
    Na az ilyen userek miatt nem kene az AMD-nek jo fejnek lenni es megosztani a beta verziokat a konzonseggel, akik meg a telepiteskor se olvassak el mit telepitenek es mibe egyeznek bele a Next/install-ra kattintva."

    ????????????????????????????????????????????

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák