Új hozzászólás Aktív témák

  • bencze

    senior tag

    Nem értem a Strava kapcsolattal mi a baj. A mindenféle keresztbe szinkronizáló megoldások révén mindenem megvan strava, movescount, endomondo, smashrun és még dropboxban is.
    A pulzusmérést érdekes lett volna összehasonlítani mással, sok panaszt hallottam még a méregdrága garminokra is ezen a téren, nehéz eldönteni mi a valós. Nekem az öv is néha össze-vissza spikeol egyébként.
    A terepfutás profilt sem teljesen értem. A suuntomon sem használom, az nem ugyanúgy futás csak esetenként meredekebb domboldalakon? Miért nem lehet rendes futásként mérni, mi a különbség?

    (#26) CB
    A szenzor bump másoknál is egyre kisebb, nem feature hanem bénázás. Pl a garmin is csökkentette a fenix 5-nél jelentősen pedig az egy majd 300 ezres óra.
    A pontosságát sokan vitatják, a dcrainmakeres reviewkban is azt szokta mondani a csávó, hogy általában relatív szarok. Majd még 1-2 generáció után talán.

    [ Szerkesztve ]

    -= QFR mx blue / HPE87 mx brown / QFR mx red / Poker 2 mx blue / Poker 3 mx clear / Leopold FC660M mx silent red=-

Új hozzászólás Aktív témák