Új hozzászólás Aktív témák

  • ben5001

    tag

    válasz barakos #6 üzenetére

    Mobil alkalmazásokért nem igazán lehet "nagy pénzeket" kérni. Úgy gondolom, hogy ha megtetszik az embereknek, akkor hajlandóak kifizetni érte egy csomag cigaretta árát, hogy minden megkötés nélkül használhassák életük végéig, megkapva az összes - későbbi - frissítést is, ráadásul 5 eszközön párhuzamosan.

    Ha elegendően nagy érdeklődés lesz, akkor olyan távlati lehetőségek vannak a programban, amik sokkal-sokkal értékesebbé tehetik az alkalmazást akár egy-két éven belül, és ezeket az új "képességeket" a vevők mind ingyen kapják meg a frissítésekkel.

    Elsősorban az a célom, hogy megismerjék az emberek, tudjanak róla, és - gyakorlatilag fillérekért - merjék kipróbálni, mondják el, írják meg a véleményüket, igényeiket, javaslataikat.

    Fogalmam nincs arról, hogy az általad belinkelt alkalmazás hogyan fog működni, milyen kondíciókkal adják, de tény, hogy nagyon sok jó véleményt hallottam / olvastam a Road Recordsról. Nagyon kíváncsi vagyok, hogyan fog működni az ő mobil alkalmazásuk.

    Az biztos, hogy a felhasználók minél több lehetőségből tudnak választani, annál jobban járnak.

Új hozzászólás Aktív témák