Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kelly416

    veterán

    válasz #56573440 #4 üzenetére

    Tulajdonképpen teljesen egyet értek Kékes525 mondanivalójával. Mostanában én is újra használatba vettem ezen oldalak szolgáltatásait (leginkább kevesebb sikerrel, mint többel, de ez köszönhető annak is, hogy igen-igen vidéken vagyok), de nekem majdnem az első dolgom egy személyes találkának a lehetőségét kitudakolni, összehozni. Aztán ott lehet ismerkedni, beszélgetni, együtt nevetni, vagy csak simán elköszönni, ha valami nem működik. De az tény, hogy aki hetekig-hónapokig csak online eped a másikért, már-már fülig szerelmes, de még nem is látta, nagyot tud ám csattanni a talajon. Lehet akármilyen profilom is, hazudhatok akármit is, egy személyes találkozó nagyon sok mindent helyre tud tenni szinte azonnal. Persze ficsúrkodni, kérkedni lehet ott is a nem létezővel, de egy kicsit is okosabb partner azért ezt kiszúrja.

    És fura, mert emellett Kopi31415 is nagy igazságot mond, hangos helyen szinte kizárt az ismerkedés, hacsak nem a másik tánctudásából akarjuk leszűrni az infókat, de szerencsére egy-egy ilyen netes közvetítőn át lehet sétát, csónakázást, falmászást és bármi egyebet is megbeszélni az első személyes találkozó helyszínének.

    Ezért én úgy vélem, ha ésszel tudjuk használni ezeket az fórumokat, akkor sokkal nagyobb az esélyünk olyan embert találni, akit később sem csak elviselni fogunk, hanem még mindig szeretni.

  • kelly416

    veterán

    válasz #56573440 #10 üzenetére

    Na az tuti, hogy az első találkozás után nem ilyen felületen folytatnám a beszélgetést, még akkor sem, ha nem vagyunk közel egymáshoz. :)

    Kopi31415:
    Erre meg már gyakorlatilag leírtam az én véleményem. A "meglátni és megszeretni" nálam bevált megoldás, ha nem működik az első pillanatban valami megmagyarázhatatlan kíváncsiság a másik iránt, akkor felesleges erőltetni. (És itt most nem arra gondolok, hogy "Vajon, push-up nélkül mennyire lóg?" vagy "Csak a nadrág szabása ennyire jó, vagy nélküle is ilyen bomba feneke/combja van?", hanem arra, amikor a szemébe nézel, beszéltek, és érzed, hogy na Ő tud valami olyant, amitől a külvilágot elveszíted, és csak Rá figyel minden érzéked.) Mindkettőnknek jobb élete lesz egy plusz csalódás nélkül.

Új hozzászólás Aktív témák