Új hozzászólás Aktív témák

  • _Scythe_

    aktív tag

    válasz harry #36 üzenetére

    Az AvP 2 minden idők egyik legjobb horror FPS-e. Szerintem a legjobb. Keress rá, hogy top horror games, tuti, az első 3-ban az AvP 2 benne lesz, leginkább az első helyen. Pláne Marine-nal. Még hogy az első hangulata jobb volt, dehogy volt. A 2-ben volt először dinamikus zene, ami olyan hangulati elem volt, hogy borzasztó: nyílt térről bemész a sötét, villogó, csöpögő, nyálkás lejárón, közben a zene, mint a filmekben, erősödik, (kb cápa fíling) erősödik már várod, hogy tuti lesz most valami............................... aztán csönd, és semmi.
    2 másodperc múlva meg hallod, hogy valami csöpög mögötted, hátrafordulsz, és olyat üvölt a fejedre a Zélien, hogy beszarsz.Haver azzal a mozdulattal hátraesés közben rúgta fel a gépét "ezzel a szarral többet nem játszok" felkiáltás közepette. :DDD
    Nagyon ajánlom, bár így 10 év távlatából már vszínű nem olyan hatásos, de meglátod, hogy kenterbe veri az ilyen modern tini horror játékokat, mint Jericho és társai.
    Én ez óta a játék óta nem találkoztam (jó) horror FPS-sel, így én is nagyon várom ezt, de nagyon tartok is tőle épp az előbb elmondottak miatt. Ha csak fele olyan jó lesz, mint az AvP 2 volt, akkor már örülök. De ha SM4.1-ben pompázó baltával faragott 10 poligonból álló "mész oszt lősz"-t csinálnak belőle, akkor a tarka kutya fossa őket is nyakon.

    mephi666: "folyamatosan jönnek az alienek."
    Na nekem pont ezért nem tetszett annyira, mert nem tud megijeszteni, mivel folyamatos az akció, így nincs időd megijedni sem. Hasonló okok miatt tetszett anno a Resident Evil 1, és nem tetszett az összes többi: minden sarkon 10 zombi, és csak és akció. Persze ettől még másnak lehet, hogy pont ez jön be.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák