Új hozzászólás Aktív témák

  • Xaels

    félisten

    válasz kgergo23 #30 üzenetére

    Alapjáraton az Alien-nél én is felvontam a szemöldököm, nemigazán akarta azt csinálni amit szerettem volna, de miután bekapcsoltam az Auto Transition -t egész tűrhető lett :DDD Amit szokni kellett még az a Predator fegyverhasználata és sajnos a megoldás ordít a konzolosságtól. De végeredményben nem volt ez olyan szörnyű, bár én mindig azzal kezdek majdnem minden játékot, hogy beállítom a gombokat és az egér érzékenységet a saját szájízem szerint. Itt ezekkel nem volt semmi gondom.

    Aginor: Mint mondtam részben egyet értek veled. Abban, hogy a demo-t nem így kellett volna, nem ez volt a legjobb választás, de nem tudhatjuk mi motiválta a fejlesztőket ezügyben. Az meg, hogy a végeredmény, kinek tetszik és kinek nem, szubjektív és valószínűleg mindenki el tudja maga dönteni.

    Pred: a komolyabb játékmódokat szerintem is ezért nem tették bele a demoba, de egy Species DM elfért volna meg a 8-nál több játékos lehetősége is.

    PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

Új hozzászólás Aktív témák