Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • noisia

    aktív tag

    Egy szó mint száz, ez az epizód sem fogja alapjaiban megreformálni a játéktörténelmet :) . Nagyon nem éreznek manapság rá az alienes játékokra. Az utolsó, amin igazán jól szórakoztam, de akár azt is mondhatnánk, hogy végigparáztam, az az AvP2 volt. Na annak még volt hangulata. Azt csak éjszaka, csak egyedül, nagyon hangosan :) ! Ez volt a tuti recept. Ki is pörgettem vagy 4x.
    Ez a legutóbbi, asszem 2010es AvP meg egy szégyen, tűkön ültem, annyira vártam, felraktam és egy unalomhalmaz az egész. Pár óra mászkálás után le is töröltem. Azóta is ott áll a a polcon, mert a doboza legalább designos :) !
    By the way ennek is adok egy esélyt, de az előzetes videók nem nyűgöztek le, főleg a grafika nem. Milyen bénán mozognak már a karakterek, meg az alienek.
    Tesómmal dumáltuk, hogy a legtutibb megoldás valami külső nézetes, rpg elemekkel ötvözött móka lenne, mondjuk egy "Vadászok bolygója" stílusban.

    " ..a p3'n1szem benne volt a Rekordok könyvében..aztán a könyvtáros mondta, hogy azonnal vegyem ki.."

  • noisia

    aktív tag

    válasz TazLeacher #71 üzenetére

    No offense, de olvass el pár könyvet, aztán visszatérünk arra, mennyi potenciál van benne.
    Jó, azt aláírom, hogy egy könyv azért nagyságrendekkel tágabb határokat enged egy sztorinak plusz a képzeletnél ugye nemigen van jobb videókártya, de sajnos még azt sem látom, hogy megpróbálták volna.
    Mert mégis másabb, ha látsz valami törekvést, de mégsem lett az igazi, minthogy a kreativitás csíráját sem fedezed fel. Alapjában véve a grafikával sem lenne nagy gondom (nálam másodlagos szempont), teljesen elmegy egynek. Csak ha a konkurenciával állítjuk szembe, akkor azért van különbség.
    Miért lenne hülyeség tartalmasságot kritizálni? A pénzedért/áráért (ami valljuk be, nem kevés) nem várod el, hogy ne egy Teletubbies szintű sztorival szúrják ki a szemed? Szerintem jogos az igény erre. Aki pedig nem törekszik erre, az meg ne készítsen játékot, hosszú távon úgyis ő húzza a rövidebbet, 1-2 elbaltázott epizód után a legelvetemültebb rajongó is elpártol a franchise-tól, legyen az bármi, nem csak az Alien-univerzumra értem.

    " ..a p3'n1szem benne volt a Rekordok könyvében..aztán a könyvtáros mondta, hogy azonnal vegyem ki.."

  • noisia

    aktív tag

    Soha többé nem teszek fel Alien-es játékot, az már biztos. :( :O
    Én óriási alien/predator fan vagyok, de ez nagyon rossz. Nincs mit szépíteni rajta sajnos. :(
    A grafika az "elmegy" és az "3-4 éve jól nézett volna ki" kategóriák határán táncol, de az másodlagos igazából. A játékmenet az, ami kritikán aluli. De tényleg semmi pozitívumot nem tudok felhozni mellette.
    Lineáris, egy csőben mész végig. Arról a szóról, hogy brainstorming, szerintem nem is hallottak még. Ha én ilyen munkát adnék ki a kezemből (ráadásul ennyi fejlesztés után) a munkahelyemen, azt hiszem hétfőtől megköszönnék szépen az eddigi munkámat. Egy agyatlan, minden gondolkodást nélkülöző, igénytelen vacak lett.
    Sőt én mindenkit le is beszélnék a megvételéről, egyszerűen nem ér ennyit. Berakhatom a másik mellé a polcra :F , csudajó!

    " ..a p3'n1szem benne volt a Rekordok könyvében..aztán a könyvtáros mondta, hogy azonnal vegyem ki.."

  • noisia

    aktív tag

    válasz Crytek #118 üzenetére

    Sajnos megvettem :(((

    Na de ez lesz a tanulópénz!

    " ..a p3'n1szem benne volt a Rekordok könyvében..aztán a könyvtáros mondta, hogy azonnal vegyem ki.."

  • noisia

    aktív tag

    [link]

    egy kis érdekesség, de nyílván a patkányok hagyják el először a süllyedő hajót ...

    " ..a p3'n1szem benne volt a Rekordok könyvében..aztán a könyvtáros mondta, hogy azonnal vegyem ki.."

Új hozzászólás Aktív témák