Új hozzászólás Aktív témák

  • mephi666

    nagyúr

    válasz ádyz #18 üzenetére

    én jobb szeretném az első rész hangulatát visszakapni... :) múltkor elemezgettük, hogy az első rész alatt folyamatos magas pulzus+rettegés volt... a második alatt meg nagyobb csapatokban jöttek a dögök és amiatt jelentettek inkább veszélyt... az itt-ott inkább ijesztgetős volt, de nem paráztam közben egyáltalán... meg amíg az első rész alatt (amikor még nem lehetett egyáltalán menteni) kb 1000szer haltam easy-n... a második részt is easy-n kezdtem ebből okulva és marine-nel talán 1szer haltam meg, amikor véletlenül leugrottam egy liftről :) előző hozzászólókhoz csatlakozom: nem szeretném, ha a fiatalabb korosztály miatt egy lineáris/könnyű/hentelős valami lenne belőle :( az eddigi részekben alapból nem használtam mondjuk smartgunt sem, mert azzal tényleg könnyű az ember dolga... egyedül pulse rifle és kész... úgy fogtam fel, hogy más nincs is nálam egyáltalán :) úgy azért rendesen megvolt a hangulat...

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Új hozzászólás Aktív témák