Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mephi666

    nagyúr

    szerintem az 1. részben volt igazán fosatós a marine... :) 99-ben a jubileumi 100. 576kbyte magazinban számoltak be a játékról és odavoltam érte nagyon azonnal... ha valakit érdekel, beszkennelem az oldalakat és linkelem :) na, az 1nek fergetegesen jó zenéje volt és limitálva volt a mentés benne pályánként... vagy először még limitálva sem és halál nélkül kellett végigvinni minden pályát? mind1, én mentés nélkül játszottam az elején, fejhallgatóval... a zene/hangulat 10/10 mindenestől... akkor szereztem be az első diamond monsterem és voodoo-val nagyon hasított a játék... easy-n is kegyetlen durva volt, 100hp/armor-al is minden egyes alien veszélyt jelentett, mert ha közel került, 2 mozdulattal széttépett... nagyon volt hangulata... a 2. rész azért nem tetszett annyira, mert ott inkább a tömegre helyezték a hangsúlyt... sokkal több alien jött és nem adta vissza az 1. hangulatát nekem... alig emelte a pulzusom is :S

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

  • mephi666

    nagyúr

    válasz pmheros #28 üzenetére

    oké, akkor ahogy hazaérek megkeresem és beszkennelem a címlapot meg a másik 2 oldalt, ahol a játékról írnak :) bízok benne, hogy nem szüleimnél maradt az újság, hanem magammal hoztam 2-3 éve költözködéskor... :) emlékszem, hogy osztálykiránduláson vettem meg azt a számot és vagy 100szor elolvastam a cikket...

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

  • mephi666

    nagyúr

    válasz Zsoccc #30 üzenetére

    hm, akkor az lenne a legjobb, ha valaki abból fel tudná tenni azt a pár képet, mert csak jobb minőségű, mintha én beszkennelem :) (mellesleg nem is épp A4-es az újság, hanem kicsit szélesebb és nem tudom, milyen minőségre számíthatunk...)

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

  • mephi666

    nagyúr

    íme a borító és a leírás 1. és 2. oldala... jó olvasgatást/nosztalgiázást mindenkinek... :)

    (köszönöm az oldalakat annak, aki elküldte :) )

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

  • mephi666

    nagyúr

    válasz hommeros #35 üzenetére

    hát igen... most újraolvastam a cikket és akkor jól emlékeztem: alapból nem volt egyáltalán mentés a játékban... a gold-ban viszont meg lett oldva, hogy asszem legkönnyebb fokozaton végtelen volt a mentés, nehezebbeken viszont limitálva lett... durva volt az első rész emiatt easy-n is, mert lesebződve itt-ott telivolt a gatya, hogy sehol egy elsősegélycsomag vagy páncél, a mozgásérzékelő meg egyre gyorsabban pittyeg... kicsit pánikoltam néha, mire rájöttem, hogy 1-2 szinttel arrébb van mozgás, esetleg egy liftet jelez a kütyü :) az arcramászótól pedig első találkozás alkalmával megállt pár ütemre a szívem... néztem, hogy milyen szépen szalad... úgy voltam vele, hogy: "mit árthat nekem az a kis takony?" aztán ugrott egyet, én meg majdnem leestem a székről :)) később nem sajnáltam a naftát a nyakából vagy gránáttal sem spóroltam, ha megláttam... :DD

    a 2. rész egy átlag folytatás lett szerintem... az első nem hiába kapott az 576-ban sem 91%-ot... a zenéje fergetegesen jó lett... csak blizzard játékoknál találkoztam hasonlóan jól eltalált zenékkel...

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

  • mephi666

    nagyúr

    válasz Skyhunter #40 üzenetére

    adrenalinnak jót tett, hogy menekülni kellett ész nélkül :) filmekben sem álltak meg nézelődni úgy igazán :D egyébként marine+pulse rifle adta vissza legjobban szerintem a film hangulatát... smartgunnal meg rakétával kicsit könnyebb volt... viszont pulse rifle+gránát nagyon állat volt... :)

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Új hozzászólás Aktív témák