Új hozzászólás Aktív témák

  • mephi666

    nagyúr

    szerintem az 1. részben volt igazán fosatós a marine... :) 99-ben a jubileumi 100. 576kbyte magazinban számoltak be a játékról és odavoltam érte nagyon azonnal... ha valakit érdekel, beszkennelem az oldalakat és linkelem :) na, az 1nek fergetegesen jó zenéje volt és limitálva volt a mentés benne pályánként... vagy először még limitálva sem és halál nélkül kellett végigvinni minden pályát? mind1, én mentés nélkül játszottam az elején, fejhallgatóval... a zene/hangulat 10/10 mindenestől... akkor szereztem be az első diamond monsterem és voodoo-val nagyon hasított a játék... easy-n is kegyetlen durva volt, 100hp/armor-al is minden egyes alien veszélyt jelentett, mert ha közel került, 2 mozdulattal széttépett... nagyon volt hangulata... a 2. rész azért nem tetszett annyira, mert ott inkább a tömegre helyezték a hangsúlyt... sokkal több alien jött és nem adta vissza az 1. hangulatát nekem... alig emelte a pulzusom is :S

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Új hozzászólás Aktív témák