Új hozzászólás Aktív témák

  • mephi666

    nagyúr

    válasz hommeros #35 üzenetére

    hát igen... most újraolvastam a cikket és akkor jól emlékeztem: alapból nem volt egyáltalán mentés a játékban... a gold-ban viszont meg lett oldva, hogy asszem legkönnyebb fokozaton végtelen volt a mentés, nehezebbeken viszont limitálva lett... durva volt az első rész emiatt easy-n is, mert lesebződve itt-ott telivolt a gatya, hogy sehol egy elsősegélycsomag vagy páncél, a mozgásérzékelő meg egyre gyorsabban pittyeg... kicsit pánikoltam néha, mire rájöttem, hogy 1-2 szinttel arrébb van mozgás, esetleg egy liftet jelez a kütyü :) az arcramászótól pedig első találkozás alkalmával megállt pár ütemre a szívem... néztem, hogy milyen szépen szalad... úgy voltam vele, hogy: "mit árthat nekem az a kis takony?" aztán ugrott egyet, én meg majdnem leestem a székről :)) később nem sajnáltam a naftát a nyakából vagy gránáttal sem spóroltam, ha megláttam... :DD

    a 2. rész egy átlag folytatás lett szerintem... az első nem hiába kapott az 576-ban sem 91%-ot... a zenéje fergetegesen jó lett... csak blizzard játékoknál találkoztam hasonlóan jól eltalált zenékkel...

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Új hozzászólás Aktív témák