Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mephi666

    nagyúr

    fenébe... :( pedig szeretnék újabb alien játékokkal játszani... az avp1 hatalmas volt, a 2 nekem csalódás lett, de szeretnék még folytatást...

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

  • mephi666

    nagyúr

    válasz Archer #2 üzenetére

    az avp1-nek milyen hangulata volt már? marine-nel kizárólag pulse rifle-el nyomtam, mert azzal tetszett legjobban... a zene meg fenomenális volt... mellé pedig a mozgásérzékelő ütemes pattogása :) volt, hogy majdnem beszartam, mire rájöttem, hogy nem is az én szintemen van a mozgás :D az arcramászóval való 1. találkozáskor meg kihagyott pár ütemet a szívem... nagyképűen indultam felé, hogy: "ez a kis fika mit árthat nekem?", aztán amikor ugrott, majdnem leestem a székről... a 2-nek már közel nem volt olyan jó hangulata sajnos :( amúgy megvan az 576kbyte 100. jubileumi száma, aminek a fedlapján ott mosolyog egy jóképű alien meg egy tengerészgyalogos... még középsuli 2. osztályában vettem osztálykiránduláson és már akkor rákattantam a játékra nagyon :)

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

  • mephi666

    nagyúr

    válasz Morden24 #10 üzenetére

    én néha csak felrobbantottam magam a pulse rifle gránátvetőjével, mert volt, hogy ijedtemben a jobb gombot is megnyomtam és fél méterről beledurrantottam az alienbe :D egészségtelen volt... a smartgunt, lángszórót annyira nem szerettem, mert a pulse rifle volt az örök kedvenc :D (lángszórót párszor használtam az arcramászók ellen, de ennyi... smartgunnal meg annyira nem parás...) szeretnék ebből a sorozatból újabbakat és újabbakat, mert nagyon jók... főleg, ha az avp1-ből átvennék a nehézséget... director's cut-on ha jól rémlik, marhanagyot sebzett mindenki és nem volt mentés sem :) könnyebb fokozaton viszont limitált mentési lehetőség volt...

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Új hozzászólás Aktív témák