Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • NightBagoly

    tag

    válasz Bad Pritt #17 üzenetére

    Félre ne érts, én sem vagyok ám Alien szakértő, sőt, olyan messze állok tőle, amennyire csak lehet. Egyszerűen csak abból kiindulva, hogy pl. Ash-t sem nagyon érdekelte, hogy a lény elszabadul a hajón (beszéljünk az első filmről), pedig kis túlzással mindent tudott a teremtményről... szóval ez, meg maga a logika, hogy egy android szerintem simán át tud kapcsolni standby módba, nem erőszakolná meg az univerzumot, ha az Isolation idegene nem vadászna szánt szándékkal az androidokra. Egyszerűen meg lehet magyarázni józan paraszti ésszel (ezt próbáltam meg fentebb). :)

    "Kánon" - szerintem itt nagyobb káosz van már, mint ami a Star Warsban volt (amit végül is nem hülye módon kukázott a Disney). Regények, képregények, filmek (azok a kombózós idegenek a négyben, te jó ég! azok a pár perc alatt embrióból - ki rakta a tojásokat? - kikelő teljes méretű rémek az AvsP 2 filmeb, atya úr isten!), játékok, szerintem két-három művet nem találnánk, amelyek akárcsak megközelítőleg hasonló módon értekeznek a szériáról.

    "Azt mondják, mielőtt meghalsz, minden lepereg a szemed előtt. Ez igaz is. Ezt hívják életnek." Terry Pratchett

Új hozzászólás Aktív témák