Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • doncortio

    senior tag

    válasz Plazmacucci #9 üzenetére

    "Szerintem ez nem para, az összes U3 engines játék ilyen." (a textúrakipakolás)

    Egyetértek veled, még a Gears of War 2 is nagyon vicces amikor a multit tölti a szemünk előtt :K Kb. Quake III grafikából lesz állkoppanás :D

    "Szerintem is ocsmány az a játék. Nekem a kedvenc U3 grafos játékom most a Haunted: Demon's forge. Ott nagyon eltalált a grafika."

    Játszottam azzal a játékkal is, valóban szép, de nekem ami legjobban bejön grafikailag és U3 engine-t használ az a Gears of War 2 (nemhiába, az Epic tud villantani a saját motorjával! Sőt most jön a GoW 3, na az :Y), de multiplatform téren a Batman: Arkham Asylum ami szerintem csinos :K

    Isten veled Steve, nyugodj békében!

  • doncortio

    senior tag

    válasz Plazmacucci #11 üzenetére

    Áá, nekem is hiányzik :( Az a baj, hogy uncsitesómnak kölcsönadtam a lemezt, hogy felrakja. De mikor két hét múlva számonkértem már ő is kölcsönadta az osztálytársának. Na ekkor egy,ásután kb ilyen lett az arckifejezésem:

    :Y :(( :((( :W

    Mondtam neki, hogy sürgősen szerezze vissza (amúgy is én vagyok erőfölényben :D), mert ez milyen már, hogy a kölcsönadott cuccot továbbadod másnak. Mondta, hogy oké, de másnap hívott, hogy az osztálytása is továbbadta a szomszédjának és a szomszéd srác pedig valaki másnak (!!!!!!!). MIFÉLE GERINCTELEN ALAKOK LAKJÁK AZT A VÁROST???!!! Na ekkor döntöttem úy, hogy saját kezembe veszem az irányítást. Apámtól elkértem a bomberjét, napszemcsi fel (nyár volt, na), motorra felpattanok és MINDEN egyes állomást végigjártam mire meglett a játékom! (Annyi legalább enyhítette a lelkibékémet, hogy láttam a sok kis *** arcát amikor megláttak engem ;] ) A lemez tiszta karc volt, a kézikönyv meggyűrődött, a tok megrepedt. Ekkor döntöttem el, hogy SOHA a jó büdös életbe nem adom máskor kölcsön egyetlen játékom senkinek. Mentem is az uncsitesómhoz kártárítést követelve, de azzal védekezett, hogy a legjobb barátjának adta kölcsön. Mondtam, hogy nem érdekelt, miféle gerinctelen alak adja tovább a kölcsönkapott dolgot másnak (pedig még a lelkére is kötöttem, hogy két szeme rá, mert különben...). Hál istennek a blokk is megvolt és mondtam neki, hogy vagy térítse meg a károm vagy vegyen egy újat, de nem volt hajlandó. Ekkor fordultam a naybátyámhoz, hogy tegyen igazságot. Történet elmesél, keze lendül, uncsitesóm a földön. Az apja szépen kioktatja, és mondja, hogy egyezzünk meg. Én elmondtam azt is amit uncsitesómnak ("...vagy térítse meg a károm vagy vegyen egy újat...") és mondta is, hogy holnap az uncsitesóm azzal kezdi, hogy a saját zsebpénzéből vesz egy újat és el is hozza hozzám. Minden jó, ha a vége jó :K )) Nem hánytam a szemükre, hogy ez nekem mennyi lelki sérelmet okozott (;]) meg benzinköltséget, de úgy éreztem az uncsitesóm megkapta a büntetését (még a buszjegyet is meg kellett vennie, mert nem egy településen lakunk ;]).

    [ Szerkesztve ]

    Isten veled Steve, nyugodj békében!

  • doncortio

    senior tag

    válasz Plazmacucci #13 üzenetére

    Te is vitrinben tartod a kincseidet? :D Nekem 48PC-s, 3 Xbox360-as (hajdan 11 volt, de amikor eladtam az Xboxot ez a maradék megmaradt/nem voltam hajlandó megválni tőlük :)) ) és három évadni GameStar melléklet terpeszkedik a polcon tokban :) :))
    Én csak 18 vagyok :)) Azaz leszek :D

    Számomra is szent és sérthetetlen amit megveszek. Vitrinbe jelenleg: Mass Effect 2 Collectors (x360), Halo: Reach Legendary, Gears of War 2 Collectors :))

    Isten veled Steve, nyugodj békében!

Új hozzászólás Aktív témák