Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Plebi

    senior tag

    Sziasztok!

    Az aktuális Mediamarkt szórólapban már szerepel a kistestvér, 993D. Nagyon jó az ára: 46990 Ft. Ezalapján a nagytestvér is simán tarthatja a beígért árat és akkor nagyon is megéri.

    Gigabyte B450 Aorus Pro; Ryzen 5 3600; 16GB DDR4 3200 HyperX Predator, Sapphire Pulse 6600, SSD-k+HDD; NZXT H510 Elite; CM Silent Pro M2 620W; NZXT X62 Kraken; Dell 2311H; XSX; PS5

  • Plebi

    senior tag

    válasz GuruZone #228 üzenetére

    Most már tudom honnan voltál ismerős :) Anno sokat jártam oda, még mindig megvan a teló, csak sajna nekem is előjött az a probléma, hogy a szoftver megbolondult és az s853-at csak úgy nem lehet restorolni, pedig, de jó egy teló, mint a 715-ös.

    Gigabyte B450 Aorus Pro; Ryzen 5 3600; 16GB DDR4 3200 HyperX Predator, Sapphire Pulse 6600, SSD-k+HDD; NZXT H510 Elite; CM Silent Pro M2 620W; NZXT X62 Kraken; Dell 2311H; XSX; PS5

  • Plebi

    senior tag

    Nagyon örülök, hogy ennyire pörög a topik, nagyon vártam már erre a telóra. Ezelőtt egy Alcatel S853-am volt ettől a gyártótól és nagyon meg voltam vele elégedve, meg még volt számos más készülékem is tőlük.

    Jó olvasni a sok véleményt és tesztet amit írtok, emlékeztet a defy topikjára ott is ment a pörgés, nagyon szeretem a defyt is, főleg WIUI rommal, de vissza kell térnem az alcatelhez és a mobilarénás teszt is meggyőzött.

    Tényleg olyan "hiper" gyors a menü, nincs egy deka akadás sem? Az akadás mérgezi a defyvel lévő kapcsolatomat is :)

    A Euronicsnál a 993d jelenleg 46990Ft, remélem mihamarabb lesz ez is náluk és akkor a szokásos konstrukcióban meg tudom venni, de a Mediamarkthoz is jöhetne igaz előbbi van a közelben is. Felhívom majd az Euronicsot és megírom, hogy esetleg mikor lenne náluk.

    Gigabyte B450 Aorus Pro; Ryzen 5 3600; 16GB DDR4 3200 HyperX Predator, Sapphire Pulse 6600, SSD-k+HDD; NZXT H510 Elite; CM Silent Pro M2 620W; NZXT X62 Kraken; Dell 2311H; XSX; PS5

  • Plebi

    senior tag

    válasz GuruZone #500 üzenetére

    Nekem egy Alcatel c701-em volt ilyen színben, nagyon tetszett, igaz extravagáns de tetszik. Ha minden jól megy és lesz euronicsnál is (még nem tudtak választ adni) akkor ő lesz a következő alcatelem.

    Gigabyte B450 Aorus Pro; Ryzen 5 3600; 16GB DDR4 3200 HyperX Predator, Sapphire Pulse 6600, SSD-k+HDD; NZXT H510 Elite; CM Silent Pro M2 620W; NZXT X62 Kraken; Dell 2311H; XSX; PS5

  • Plebi

    senior tag

    válasz imiadmin #571 üzenetére

    Ezzel teljesen igazad van, de amit nem lehet tenni, az az, hogy oldalakat ajánlatok. Párszor már belefutottam én is hasonló témákba az igo-val kapcsolatban. Akai akarja az úgyis tudja, hogy hol lehet elérni, ha erre harapnak, (ami érthető, mivel nem akar senki sem szankciót az oldal ellen) harapjanak ez a dolguk, mi is tudjuk, hogy mi a szabály, minden ilyen jellegű dolognak megvan a maga helye.

    Amit én sem tudtam sohasem megérteni, az az, hogy miért nem lehet eszmét cserélni egy program beállításairal sem, nem arról van szó, hogy hogyan tegyük fel, hanem ki milyen felbontást használ van-e vele gondja stb. Ez még nem meríti ki a warez fogalmát. Kicsit olyan mint, hogy a Jimmy számok nem mennek a rádiókban, csak azért mert eldöntötték, nem azért mert nem lehet...

    Amúgy az igo-t készítő céget csak sajnálni tudom, begyöpösödöttek egytől-egyig. Nem képesek kiadni a rendes programjukat androidra, mert ott könnyen lehet warezolni, mintha így nem azt tennék, ha kiadnák akkor talán az emberek egy részétől pénzük is lenne. De ez az ő bajuk.

    [ Szerkesztve ]

    Gigabyte B450 Aorus Pro; Ryzen 5 3600; 16GB DDR4 3200 HyperX Predator, Sapphire Pulse 6600, SSD-k+HDD; NZXT H510 Elite; CM Silent Pro M2 620W; NZXT X62 Kraken; Dell 2311H; XSX; PS5

  • Plebi

    senior tag

    válasz imiadmin #581 üzenetére

    Igen volt spika-ra, de arra sem volt tökéletes. (volt nekem)

    [ Szerkesztve ]

    Gigabyte B450 Aorus Pro; Ryzen 5 3600; 16GB DDR4 3200 HyperX Predator, Sapphire Pulse 6600, SSD-k+HDD; NZXT H510 Elite; CM Silent Pro M2 620W; NZXT X62 Kraken; Dell 2311H; XSX; PS5

  • Plebi

    senior tag

    válasz Bog #584 üzenetére

    Igen olvastuk, "nagyon" régi cikk és a hozzáállás egy kicsit sem változott.

    Nav N Go inkább arra fordítja az erőforrásait, hogy az okostelefonokkal bővülő piacot is ki tudja szolgálni (iPhone, Android, Symbian).

    Ez a világ már bőven itt van, az okostelefonok korát éljük bőven és még sincs előrelépés az ügyben, egyedül az iphone maradt azóta is mint platform.

    Ma beszéltem a Euronics-val, kapható náluk is a 997D, de egyenlőre rendelésre, remélem még ma tudnak valami bővebb infót. Amint visszahívnak itt is jelzem, a 993d árából kiindulva nem lehet ennek sem rossz az ára.

    Gigabyte B450 Aorus Pro; Ryzen 5 3600; 16GB DDR4 3200 HyperX Predator, Sapphire Pulse 6600, SSD-k+HDD; NZXT H510 Elite; CM Silent Pro M2 620W; NZXT X62 Kraken; Dell 2311H; XSX; PS5

  • Plebi

    senior tag

    Nem 100% cropos képeket nézve egyáltalán nem csinál rossz képeket.

    Gigabyte B450 Aorus Pro; Ryzen 5 3600; 16GB DDR4 3200 HyperX Predator, Sapphire Pulse 6600, SSD-k+HDD; NZXT H510 Elite; CM Silent Pro M2 620W; NZXT X62 Kraken; Dell 2311H; XSX; PS5

  • Plebi

    senior tag

    válasz Samanbacsii #645 üzenetére

    Ma megint hívtam őket (mint ahogy az alcatel is jelezte a facebookon, novemberben lesz hivatalosan), még nem kapható, legalább is az ő nagykerükben még nem volt. Ami jó hír, hogy a 995-t 65k-ért tudnák hozni. Más boltokat nézve kb egy áron van a 995 és a 997d, szóval jó lehet az ára az Euronics-ban is. Azt mondták, hogy kérdezzek rájuk még a héten, ügye ez max szerda, mert bármikor frissülhet a nagyker árlista.

    Gigabyte B450 Aorus Pro; Ryzen 5 3600; 16GB DDR4 3200 HyperX Predator, Sapphire Pulse 6600, SSD-k+HDD; NZXT H510 Elite; CM Silent Pro M2 620W; NZXT X62 Kraken; Dell 2311H; XSX; PS5

  • Plebi

    senior tag

    válasz -NOKIA- #848 üzenetére

    Azért egy x2-02-t ne hasonlítgassuk az okos telefonokhoz. Tudom az is az valamennyire. Az a telefon teljesítményben és tudásban a közelükben sincs, ha csak nem azt nézzük, hogy a telefonunk tudjon hívást fogadni, indítani és sms-t küldeni, fogadni. Ilyen igények mellett egy sima nem "okos" két szimes kell neked, mert azokban általában az aksik elbírják egy hétig.

    Nekem jelenleg még egy motorola defym van. Ott is sokan írták, hogy jaj csak egy napig megy, ha reggeltől estig lógok rajta, pfúúúj a kukába való. Nekem normál használat mellett, most már elmúlt rég a varázs, napi 10-30 perc telefon, netezgetés, email szinkronizáció és elmegy 2-3 napot. Ha navigálok, nyomkodom orrba szájba akkor 1 nap. Amik most nagyon jók teljesítményben, azok az új ionos telók, a tesztekben is jól szerepelnek e téren.

    Abban biztos vagyok, hogy nem első napos, hetes újdonság mámorában ez az alcatel is el fog menni 2-3 napot.

    Második és egyben céges telóm egy samsung xcover, 1 hét üzemidő, mindent kibír, de az nem okos telefon.

    Gigabyte B450 Aorus Pro; Ryzen 5 3600; 16GB DDR4 3200 HyperX Predator, Sapphire Pulse 6600, SSD-k+HDD; NZXT H510 Elite; CM Silent Pro M2 620W; NZXT X62 Kraken; Dell 2311H; XSX; PS5

  • Plebi

    senior tag

    válasz sysrq #1215 üzenetére

    Szerintem teljesen korrekt egy törvény, hogy ami terméket nem személyesen, hanem interneten rendelsz, attól bármilyen indokkal elállhatsz, hiszen kerülhetsz olyan helyzetbe, hogy nem az van a csomagban amire vártál, igaz ez megint egy más téma, mert az eladó meg mondhatja, hogy de az volt és elcsórtad, de a fenti eset nem ez volt. A készüléket vissza kellett volna venniük, nem lehetett volna semmi kifogásuk, a köztes vásárlót (Kulinger), pedig ezután nem kell kiszolgálniuk és probléma megoldva.

    Ha annyira korrekt az eladó mint ahogyan itt a fórumon említette, akkor Nokiával kézen fogva kellett volna bemenniük, és úgy visszaadni, akkor még a személy mássága sem lett volna gond, vagy jobb esetben a pénz vinnie, Nokiának visszaadni, Kulinger meg visszakapta volna a teljes árát, szóval még a 3k-t amit elengedett sem bukta volna.

    Sajna semmilyen szerződés nem került megkötésre, így Nokiának nagyon nehéz bármit is tennie ezután.
    Én egy motorral jártam hasonlóan, nem látható, komoly hibát eltitkolt az eladó, 1 héten belül jeleztem az eladónak, ő nagy ívben leszart, szerencsére volt mindenre kitérő szerződésünk, de még így is 1,5 évembe került, hogy visszakapjam a pénzem. Ezután megint hirdette a neten, hibátlan, megkímélt motorként, csak egy rokona nevén, a mocsok, mocsok marad.

    Sajna itt tartunk, már hardverapro-ról is csak akkor lehet rendelni, ha előre szerződést kötnek a felek, elpostázzák egymásnak.... na de ez így nagyon gáz.

    [ Szerkesztve ]

    Gigabyte B450 Aorus Pro; Ryzen 5 3600; 16GB DDR4 3200 HyperX Predator, Sapphire Pulse 6600, SSD-k+HDD; NZXT H510 Elite; CM Silent Pro M2 620W; NZXT X62 Kraken; Dell 2311H; XSX; PS5

Új hozzászólás Aktív témák