Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • TGYI

    csendes tag

    válasz p300 #453 üzenetére

    Szia!

    Ezt akkor írhatnák, ha 10-10 db készülékkel többféle, reprezentáns körülmény mellett megvizsgálva statisztikailag szignifikáns eltérés lenne a jeltalálási sebességben. Ki ugyan nem zárható, hogy valaki ezt korrektül megcsinálta, de próbáld meg magad megbecsülni ennek az esélyét.

    Miután csak kikapcsolva, egy üzletben fogtam a kezemben a 993D-t (egyébként nagyon szimpatikus volt), így egyáltalán nem tudom, hogy milyen gyorsan találja meg a tartózkodási helyünket. Ráadásul A-GPS van mindkettőben, az assited-et jelent, ami mobilnet kapcsolat mellett a szolgáltató mainframe gépén végez el számításokat és azt visszaküldi a telefonra. Nagyon nem mindegy, hogy ezzel együtt, vagy enélkül mérjük a hely azonosításáig eltelt időt.

    A tegnap írt GPS használat előtt mobilnet nélkül, álló helyben, az ég kb 3/4-ének láthatósága mellett ismét nagyjából másfél perc alatt találta ki a helyzetét a 997D. Nekem ez megfelel, de mint azt már többször írtam senkit semmiről nem akarok meggyőzni, egy fillért se kapok, ha kis hazánkban eladnak 10 millió ilyen telefont. Csak a tapasztalataimat írom le.

    Olyan 3-4 napja esett szó a DLNA-ról, amit akkor valaki írt (a telefonnal késztett képek, videok visszanézése nagy méretű TV-vel) , az nagyon praktikus. Miután az én Samsung TV-m nem tud ilyet, kipróbáltam, hogy ha a telefont bedugom a TV USB csatlakozójába, mi történik. Hát az, amit vártam, mind a telefon memóriája, mind az SD kártya kezelhető, és a médiaállományok ugyanúgy lejátszhatók, mintha DLNA-n keresztül látnák egymást a TV és a telefon.

Új hozzászólás Aktív témák