Új hozzászólás Aktív témák

  • hajbel

    addikt

    válasz imiadmin #101 üzenetére

    Nem azt mondtam, hogy minden telefonnak jó kamerával kell kijönnie, hanem, hogy ez sokak számára fontos tényező a statisztikák szerint is. Én speciel szeretek lefényképgetni, de lemondtam volna a multimédiás képességekről, ha a grand x-nél egy kicsit jobb képeket készít. Sajnos nem így lett. Ilyen formában, 8 megapixeles felbontásban, még alkalmi fotózásra sem lehet használni 997D-t. Nyilván mások számára ez nem szempont, ezért számukra tökéletes választás ez a cucc. Annyit mondtam, hogy a kamerát minimálisan érdeklő felhasználók körében veszít néhány vásárlót az Alcatel ezzel a húzással, vagy ami még rosszabb, a jelentősen népesebb táború tudatlanok megveszik a telefont, (mert a 8 mpx az már komoly fotózási képességet feltételez) és csak később jönnek rá, hogy az álatluk megörökített dolgokból alig látszik valami. Nyilván villogni akart ezzel a specifikációval az Alcatel. Szerintem rossz döntést hoztak.

    [ Szerkesztve ]

    "I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

Új hozzászólás Aktív témák