Új hozzászólás Aktív témák

  • MaCS_70

    félisten

    válasz gyépés #99 üzenetére

    Milyen szar azoknak, akik nem tudják, hogy a telefonjuk az alapfunkciókat sem teljesíti megbízhatóan, és egyszerűen csak elégedetten használják...

    És is azt kérdem: Mit nem lehet ebben megérteni? Mit lehet megérteni abban, hogy különbözőek az igények??? :W

    Én például napi rendszerességgel használok egy olyan notebookot, amelyről már öt éve is kerek-perec megmondták, hogy teljesen alkalmatlan nemhogy a munkavégzésre, de a az alapszintű használatra is. Mer'hogy a Windows el sem indul 2 GB RAM-mal, a böngészés különösen felejtős, a CPU meg évekig fog bármit is kiokoskodni. Ehhez képest most is ezen írok, a Chrome-ban kb. 30 fül van megnyitva (igaz, a rendszer nem tartja már őket a memóriában), nyitva van tucatnyi Word és Excel fájl plusz a Thunderbird. Szerintem bőven erős alapszintű felhasználás, és bár tudom, hogy ez nem működhet, mégis remekül elvagyok vele, éppen dolgozom. Átülhetnék az asztali géphez is, ami nyilván sokkal jobb lenne a sok monitorával (bár állítólag már az is annyira elavult, hogy fel kellene gyújtanom), és meg is fokom tenni, de per pillanat kényelmesebb így a fotelban a használhatatlan kis vacakkal, ami ezek szerint azért mégis csak jó valamire.

    MaCS

    Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

Új hozzászólás Aktív témák