Új hozzászólás Aktív témák

  • kasa85

    őstag

    válasz AthlonXP #50 üzenetére

    Így van,de a nagy 0-ra még is többet kapott mint ez,és a nagy Mega textúra csomag,és a sok Marketing maszlag mellet még is agyon pontozták. :((( :((
    Én meg is értem miért nem szívesen csinálnak semmi ki emelkedőt,mert a többség a sz@rral is be éri.
    Végre egy olyan játék ami fel tud PC mutatni újat,és végre látszik,hogy nem egy foshalom mint a jelenleg ki adott játékok 99%-a .
    Akkor nem értem a nagy Marketing elmélet miatt miért kapott alul pontozást,és miért mennek utána sokan mikor még le sem tesztelte,de nem veszem meg mert egy Konzolos fosport.
    Istenem legalább adjunk esélyt neki,és teszteljük le előtte,mi előtt badarságokat írnánk ide.
    Illetve ne elő ítélettel üljünk neki a játéknak,hanem úgy hogy igen is ez egy PC re megjelenő játék,és annak ellenére,hogy két éves,és Konzolos még is van benne 2012 höz mérten potenciál a játékban,és nem is kevés az én tapasztalataim alapján.
    Na mindegy kár is koptatni a klaviatúrámat,mert aki elő ítélet alapján dönt,és egy olyan teszt alapján aminek se eleje,se hátulja az megérdemli erről ennyit.
    Részemről vége,és remélem akik tapasztalnak is ami miatt megérdemli azt az alul értékelést ne sajnáljuk le írni.
    Amúgy nyugodtan lehet az összes játékot a klotyón le húzni,mert a jó 98% Konzolról jön át ,és ami ki emelkedő azt bizonyos évig exlusiv termékké nyilvánítják,és az után dobják át Pc re.
    Addig meg jó PC az agyhalott semmit mondó atombomba robbanást láttam már 2099szer ugyanazzal a sablonos történettel,és látvány világgal megáldott túlértékelt foshalmokkal .

    [ Szerkesztve ]

    Új,és régi játékokkal tarkítom oldalamat. További hűsölést : Károly. Gamer csatorna. https://www.youtube.com/channel/UCRG3FPVZBYZiqjzwmlTM8LA?sub_confirmation=1

  • simonlaci55

    tag

    válasz kasa85 #51 üzenetére

    sajnos konzoloké a jövő és gépre már alig dobnak majd ki kifejezetten pc-s játékot :O

    Simon László

  • Atissska

    csendes tag

    Üdv:
    tudna valaki segiteni nemtudom feltelepiteni a magyaritást az alan wake-hez!
    hiába választom ki a játék főkönyvtárát nem engedi le okézni
    az elején ír valami reges kódot
    "nem található regisztrációs bejegyzés"

    [ Szerkesztve ]

    Chuck Norris egyszer megdöntötte a szárazföldi sebességrekordot egy biciklivel, aminek le volt esve a lánca, és hiányzott a hátsó kereke.

  • Lacc88

    senior tag

    válasz simonlaci55 #52 üzenetére

    Nem sajnos az ... :) nagyon helyes . Nekem is sok pc-m volt már de meguntam a sok szarakodást + feelingesebb konzolon tolni kivéve FPS-t !!!!!!!

    Sokkal jobban össze van rakva egy konzol mint 1 összevásárolt pc . Direkt játékra , nem akad semmi baja nincsen . :R

    Ha van egy álmod .... ne mondj le róla !

  • kasa85

    őstag

    válasz simonlaci55 #52 üzenetére

    Hát nem csodálom énekem sem a szívem csücske a konzolok,pedig most vettem egyet fél éve pontosan az Alan Wake miatt,és a most megjelent rész miatt,hogy majd ezzel is játszhassak majd egy jót.
    Azt kell,hogy mondjam,ha így állnak hozzá,hogy letöltöm vagy meg sem veszem mert Konzolos sz@rk akkor nem ,hogy ennyi játék jelenik meg hosszú idő után,még az is elképzelhető,hogy fele ennyi sem.
    Szégyen gyalázat,hogy egy olyan játékot lehúznak a klotyón amire tényleg rá feküdtek,és csinálták.
    Meg kaptuk PC,és végre valahára felhozták arra a szintre amire azt kell,hogy mondjam legalább így kéne kinéznie egy portollt játéknak.
    Én azt mondom próbálja ki,és döntsön nem fog csalódni.
    Steamen hugyér sz@rér adták ahol bőven megérte volna beszerezni.
    Én szeretem a dobozos játékokat magamévá tenni,így abban a formában is megveszem ha törik,ha szakad.
    Inkább ilyen játékokra pazaroljuk a pénzt amivel foglalkoztak is,és ritka számba menő lehetőségekkel bír,mert az újdonság ,az atmoszféra amiből jelenleg nem igazán találni a piacon megfizethetetlen számomra,így azt a felárat amiért adják,és adták bőven megérte.
    Ha egy fos játékot amit már nem egyszer láttuk,és az orrunk alá tolják hány@dék formában,és kérnek érte tíz ezreket akkor ez nehogy már ne érje meg.
    Nem szeretnék senkit sem rá beszélni,hogy ez az ő játéka,de mielőtt a cikk író el ítélése alapján döntene úgy,hogy nem veszi meg akkor azt sajnálni tudom,és remélem 2050ben is Cod ugyan azzal a lerágott csonttal,és játék motorral kapja meg hetente megjelenő DLC pakkokkal aminek az ára fele ára az alap játéké.
    Meg szereztem Konzolon,és PC is megvettem,mert mind kettőre a szintjéhez megfelelően csinálták,és optimalizálták,és végre valahára van a játékban olyan ami a mostani játékokból nagyon is hiányzik.

    [ Szerkesztve ]

    Új,és régi játékokkal tarkítom oldalamat. További hűsölést : Károly. Gamer csatorna. https://www.youtube.com/channel/UCRG3FPVZBYZiqjzwmlTM8LA?sub_confirmation=1

  • kasa85

    őstag

    válasz Lacc88 #55 üzenetére

    Sajnos azt kell,hogy mondjam,hogy az akadás Konzolokon egyre sűrűbb nagyon elkélne az új 720as .
    Jelenlegi játékok többsége már elég csúnyán beröcög konzolon is,és azt kell,hogy mondjam ahhoz hogy jól fusson nagyon alacsony felbontású textúrákkal turbózzák fel,hogy elfusson.
    Nem szép közelről a játékuk többsége ami köszönhető az alacsony felbontás szét nyújtása miatt például 1920x1080 felbontásban.
    Konzolon ha jól tudom 1024x768 nál kisebb volt a felbontása az Alan Wake játéknak,és érezhető is volt közelről.-
    Igaz a Konzolokat nem asztal előtti görcsölésekre tervezték,hanem egy tipikusan egy olyan helyzetre ami kényelmes,és a monitortól kb másfél méterre van.
    Onnan már tűrhető a Konzolok látvány világa,de közel sem olyan éles,és recés mentes a felülete mint a pc re kihozott portoké,és játékoké.
    Persze a fear 3,és a Call Of Juarez 3,és társai nem sokat változott a konzol megjelenítéséhez képest bár elsimításban jobb pc az biztos,és a textúrák felbontása is pc-re szabott.
    Én azt mondom semmi gond nem lenne,ha rá feküdnének normálisan a portokra,mert nem a pc hibája,hogy ilyen ramatyul mennek a játékok,hanem a sok spórolás miatt ami meg is látszik a játékok nagy többségén.
    Húsz javítás után sem megy ami néha ki ábrándító.
    Én nem szeretnék bele menni a PC ws Konzol vitába szerintem mind kettőnek megvan az előnye,csak ki kéne használni.
    Azért jöhetne már az utód ,mert nagyon gyenge a felhozatal,és a minőség rovására is megy a portok véget.
    Ha jön a 720 akkor annak a portjához kapjuk majd a játékokat ami szem kápráztatóbb mint a mostaniak,és a költség vetésük sem változik majd portoláskor vészesen.

    [ Szerkesztve ]

    Új,és régi játékokkal tarkítom oldalamat. További hűsölést : Károly. Gamer csatorna. https://www.youtube.com/channel/UCRG3FPVZBYZiqjzwmlTM8LA?sub_confirmation=1

  • kasa85

    őstag

    válasz kasa85 #57 üzenetére

    Amúgy lehet nem a legjobb az Alan Wake pc egeren,és billenytűn,de ahogy lenni szokott kell a Kontroller is mint egy hasznos kiegészítő.
    Az FPS-hez egér/bil ,autó versenyhez inkább kormánnyal,és pedállal érdemes neki esni
    Assasin Screed,Alan Wake,Batman ezekhez meg igazából kontroller a legjobb.
    Sokkal élvezetesebb azon játszani amire tervezték igazándiból.
    A számító gépekhez már régen elérhető a Kontroller támogatás,és nem véletlen,de sokan leragadtak a egér/bil kombón ami nagy baj,mert igazándiból ezen mutatkozik meg milyen jó is maga a játék irányítása,és mennyire élvezetes.
    Sokan ajánlják ezeket a kiegészítőket,és nem kell levonni az irányítás miatt mert a régi szabványon nem megy normálisan.-
    A F1 is jobb kormánnyal,és még sem szidták érte,sajnos manapság ez a divat ezeknél a tipusú játékoknál kell a Kontroller ami nem csak Xbox eszköz mielőtt konzolos sz@rnak nyilvánítanák.
    Nehézkes az elején az irányítás,hasonló volt pécén is ,csak sokan ezt elfelejtették.
    A hozzá szokás tökéletes,és a hozzá passzoló játékok ki próbálása után garantálom többet nem szabadul mellőle.
    Én is sok elő ítélettel voltam,de amikor ki próbáltam az adott terméket Konzolt,és Kontrollert pc,Xboxon már is megváltozott és mindjárt hülyének éreztem maga,és szidtam is mint az Orbán csomagot,hogy miért nem próbáltam ki hamarabb.
    Sokakat elvakít ez a társágba tömörülés.
    Az igazi játékos nem azt nézi Xbox,vagy PC mind kettőnek megvan a lehetősége ,csak élni kell vele,és nem elítélni,mert ez a legnagyobb hülyeség .

    [ Szerkesztve ]

    Új,és régi játékokkal tarkítom oldalamat. További hűsölést : Károly. Gamer csatorna. https://www.youtube.com/channel/UCRG3FPVZBYZiqjzwmlTM8LA?sub_confirmation=1

  • Ilsyde

    őstag

    válasz kasa85 #58 üzenetére

    Nem igazan ertem en sem hogy miert vannak sokan kiakadva azon ha egy jatek tamogatja a kontrollert, vagy eppenseggel jobb vele az iranyitas. Ez mindig is igy volt, nincs benne semmi ujdonsag.

    Kulonbozo jatekokhoz mas-mas bevitel eszkoz elonyosebb: autoversenyekhez kormany, platformjatekokhoz kontroller, verekedosokhoz fightstick, szimulatorokhoz (repulo es robot) meg joystick. 20 eve is pont ugyanez volt a helyzet. Ujabban a TPS-ekhez is kontrollert erdemes hasznalni, de nem csak azert mert alapbol ugy van megtervezve a jatek (alacsony fov, celzasrasegites stb.), hanem az analog karok es a konnyen elerheto gombok/ravaszok miatt.

    [ Szerkesztve ]

  • WongFeiHong

    senior tag

    válasz Ilsyde #61 üzenetére

    Azért vannak kiakadva mert a magyar pc-sek nagy része piszok elfogult és bármi ami konzollal kapcsolatos az már csak gagyi sz*r lehet. :(

  • Lacc88

    senior tag

    válasz kasa85 #57 üzenetére

    Én nem nagyon tapasztaltam akadást , messzebről meg nem számít az élsimítás .
    Jó az xbox 360 még meg a ps3 is bőven .... nem hiába nem adják ki a következő generációt , mert ha akkora szar lenne akkor lehet ki adták volna .... ők sem madarak .

    Ha van egy álmod .... ne mondj le róla !

  • Lacc88

    senior tag

    válasz WongFeiHong #62 üzenetére

    sajnos ja ...... de a fejlesztők is látják , hogy jók ezek még . ők sem madarak . :)

    Ha van egy álmod .... ne mondj le róla !

  • MageRG

    addikt

    válasz WongFeiHong #62 üzenetére

    Ez már ki lett tárgyalva párszor.
    A PC-sek azért fikáznak (legalábbis az értelmesebbje), mert ha konzolos címmel találkoznak a következőt látják:
    - PC-re optimalizálatlan
    - PC-n nem használja ki a hardver képességeit (pl. már a Final Fantasy 7-re se írtak D3D támogatást)
    - Idióta irányítás (kontrollerre optimalizált ami PC-n egy egérklikkel megoldható)
    - tipikus konzolbutítások (pl. checkpoint rendszer, vagy a legjobb példa: Dark Messiah)
    - a konzol jobban összerakott: ehhez képest már ugyanúgy megy a peccselgetés, mint PC-n

    +1 Bizonyos játékstílusoknak nincs konzol változata/ sokkol kevésbé komplex:
    - FPS: aim assist
    - RTS: he? analóg stickkel?
    - Hardcore CRPG: lásd Skyrim + idióta irányítás
    - repszim: na ne.
    - manager/komplex stratégiák dettó

    De ttől még vannak jó konzol címek:
    Silent Hill, God of War, Street Fighter és barátai, sőt, nekem a Brütal Legend is tetszett.

    Általános vélekedés, hogy a konzolos játékosok inkább kikapcsolódni vágynak, nem érnek rá túl hosszan tanulni a játékmenetet/szabályokat, azért butábbak a játékok. De szerintem ez nem a platformtól függ, csak konzolon jobban kiütközik.

    "What is bravery, without a dash of recklessness!"

  • Misály

    addikt

    válasz kasa85 #57 üzenetére

    Masfel meter es monitor? Konzolhoz? Dehogyis, en 37"es lcdrol es 3,5 meterrol jatszom. Ilyen tavolsagrol minden gyonyoru, ha rafekudnek a fenyekre. Igy az Alan Wake is meseszep volt. Nem feltetlenul kell nagyfelbontas egy elvezheto jatekhoz.

    #59: "Általános vélekedés, hogy a konzolos játékosok inkább kikapcsolódni vágynak, nem érnek rá túl hosszan tanulni a játékmenetet/szabályokat, azért butábbak a játékok. De szerintem ez nem a platformtól függ, csak konzolon jobban kiütközik."

    Ulj le gears of war 3-azni kicsit multiban. Vagy esetleg mortalozni online, mindketto igencsak melyviz, csak lehet koostoban is hozzaallni, igaz akkor egy het mulva eladod mert nincs sikerelmeny.

    [ Szerkesztve ]

  • WongFeiHong

    senior tag

    válasz MageRG #65 üzenetére

    Abba gondolj bele ha nem lennének konzolok akkor a pc-nek lőttek ma. Pár stratégia,szimulátor játék ami jön pc-re nem hoz annyi hasznot mint pl egy csúcs /vagy ahogy irtad "buta"/ FPS,TPS ami minden platformra kijön. Nekem speciel van egy aránylag erős gépem mégis sokszor jobban szórakozok egy Uncharted vagy Killzone játékkal mint akármivel pc-n. Ilyen az Alan Wake is. Tetszett boxon is /kivéve a vsync hiányát/ és most tetszik a pc-s verzió is.

    Mondjuk azt hozzáteszem hogy én utálom a szimulátorokat és az RPG-ket tehát ezekért én nem állok ki a pc mellett. :N

  • Brutális eb

    addikt

    válasz WongFeiHong #41 üzenetére

    Nincs mit. :R

    Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

  • Brutális eb

    addikt

    válasz Atissska #53 üzenetére

    1.2 es javítás KÖTELEZŐ hozzá.

    Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

  • kasa85

    őstag

    válasz FoxiestFox #59 üzenetére

    :D
    Hát igen sajnos elég érdekes lett ez a teszt,és sajnos az első hozzászólásokat olvasva nagyon elgurult a gyógyszerem nem veszem meg,mert Konzolos fos meg ilyenek.
    Ki sem próbálják,de már egyből le írja mint a cikk író a Marketing elmélete miatt a játékot,és védekezésül kapásból a száj animációra tért rá.
    Pár mondatot olvastam el,és végén az értékelést ennyi nekem bőven elég volt,és emiatt buktam ki.
    Ha tehetném létre hoznák egy olyan rendszert is amivel az elfogultakat,és akik nem látnak a ködtől nem engedném teszteket írni.
    Előre le szólni egy olyan játékot amivel már nagyon régen találkoztunk.
    Sajnos elég érdekes világot élünk,és még azt sem becsülik amit végre normálisan kiváló minőségben,és tartalmas belsővel rendelkezik.
    Persze megértem a 100 ból 99 játék az agyatlan lődd fejbe,mert a pontozásnál én leszek az ász ,és milyen zsír amikor a folyosón végig szaladva csakúgy osztom Headshot-okat.
    Sokan elkényelmesednek,és lásd ahol egy keveset kell gondolkodni ott már dübörög a gazdaság,vagyis a tömeg :))
    Vannak ilyen típusú játékok lehet választani van akinek ez jön be,és van akinek más-
    Akinek a másik egyértelmű,hogy nem kéne leszólni ezeket,mert abból nem fog több jönni legfeljebb ugyanabban a gagyi minőségben mint a jó többsége,mert minek fejleszteni a látványos,és a pálya elemeken,játék motorban ha egyszer a társadalom befogadja.
    Sajnos ezekből a játékokból nagyon kevés van,és én úgy vagyok vele,hogy ezt a kevést is megbecsülöm,mert meg nyílik azoknak is a kapu akik szeretik az ilyen típusú játékokat.
    Lehet fikázni játékokat,mert sokan le sem ülnek elé már elő ítélettel jönnek,hogy persze Konzolról jött biztos olyan a minősége.
    Sajnos a játékok java többsége vagyis a 98%a Konzolos port.
    Egy pár látvány ellem nagyobb textúra,és elsimítási lehetőség,grafikai szint beállítás ami alig növeli a látvány minőségét ultra gagyi az ultra széphez viszonyítva ,persze tisztelet a kivételnek.
    Amúgy maga a játék motor nem teljesen Konzolon készült ,vagyis félig meddig Konzolos port.
    Az elején elkészült a játék java része értsd pálya elemek,és maga a sziget világ,és a kis város.
    Ezt le szűkítették,mert nem lehetett ezt a minőséget Atmoszférát bele gyúrni egy GTA típusú szabadon bejárható területtel.
    Ami miatt szidtam is a játékot.Emlékszem mikor a Gamesz@r kiadta az újságban az első cikkeket,és a yutyubon nyomták a demót,milyen lesz a város ,és a fogószél mekkora nyomot hagy maga után.
    A játék szabadon bejárható,és be látható területe miatt is érezhető,hogy ez egy Sandbox játéknak készült.
    Mi után írtak volna történetet,és érezték ez a játék nem passzol bele egy olyan világba mint a GTA ezért szét szedték a pálya elemeket,és a darabokhoz történeteket írtak.
    Eközben az anyagi forrásuk megapad,és hogy minél többet ki tudjanak hozni pénz kellet.
    Az MS felvásárolta őket,és a Microsoft mindeközben Xbox exlusivá tetette a terméket,mint a Gears of War 2/3 részt ami soha nem jelent meg PC-re,mivel az első nem aratott valami nagy sikert asztali gépeken.
    A Remedy továbbra is ragaszkodott a PC -re való megjelenésre,de az erő forrásokat át kellet csoportosítani az Xboxos verzióra,és a pc részleget átmenetileg leállították.
    Amíg szolt a szerződés addig nem kezdhettek bele a pc verzióba,így az a egy év teljesen ki esett.
    Ezt követően eladtak Konzolon nem kevesebb mint egy millió darabot ami nem egy hatalmas siker,de azért egy kis fős csapatnak vissza hozta a fejlesztés,és a Marketingba ölt pénz,és egy kevéske hasznot amiből az MS-nek semmi köze saját költség vetésből be fejezte Pc-re.
    Akit lehet szidni az a Ms aki egy bizonyos ideig nem engedte a pc re való megjelenést hátha akkora sikert arat mint a Gears of War folytatása.
    Kb ennyit a szerintem Marketing duma miatt a cikk író részéről ami miatt 10% ot elvont a játéktól sokan meg mennek egy valótlan állítás után.
    Örüljünk hogy van GTA 4,és lesz majd GTA 5 hiába fosport,de az olyan Fosport ami még Konzolokon is képes volt dia vetítésbe menni ami köszönhető az optimalizálatlanságnak.

    (#61) Ilsyde
    Sajnos ezt én sem.
    Nagyon sok játék amihez nagyon is jól jön,és kell a Kontroller a tökéletes élmény miatt.
    Sokkal kifinomultabb az irányítás,míg a klaviatúra esetében vagy sprint,vagy séta van,míg a Kontrollerrel lehet ezt is korigállni szép egyenletesen kezd el lassúból sprintelésbe váltatni.
    Az Alan Wake játékban érezhető egérnél a lassúságot,és azt,hogyha el forgatom a lámpát itt egy fény nyaláb,és hirtelen ott lesz.
    Nincs az a kifinomult pásztázási lehetőség amivel egyenletesen végig lehet pókháló után kutatni a sarkokat :))
    Sokkal másabb,és egy nagy TV mellet kényelmesebb.
    A gyorsan nyomd le az A betűt megoldják Kontrolleren a b betűre,vagy az X tökmindegy.
    Miközben keresik a klaviatúrán hol is van az én betűm addigra már ezerszer keresztet vethet a karakterének.
    A másik ami nagyon élvezetes maga a vibrafunkció amiért a lányok is odavannak :DDD
    Persze nálam más élvezeteket nyújt mint például,ha felrobban,vagy össze dől valami,vagy meghúzom a ravasz,és tényleg olyan érzés.
    Bele remeg az egész eszköz a csuklómat majd kitörve,és élvezetes nem fájdalmas :D
    Sokat dob a vibra funkció,és az irányítást is hamar meg lehet szokni egy két hét azt nem mis fps királyok leszünk,mert a Kontroller tényleg nem FPS játékokhoz találták ki hanem az ilyen kategóriájú játékokra mint ami ez is,és a többi kis része amit felsoroltam.
    Van rá segítés ezekben az eszközökben,de egyáltalán nem zavaró,és ezt a funkciót ki lehet némely esetben iktatni,vagy egyszerűen nem kell benyomni,csak fordulni célozni azt csá. :)

    (#63) Lacc88
    Hát azt a bőven elég vitatnám-
    Jelenleg az összes címet kitoltam hivatalos ellenben mint ennek teszteknek utána jártam,és sok esetbe hívták fel a figyelmet az egyéb akadások,és szaggatásoknak persze be tudható egy rossz optimalizálatlan fosnak ami helyén való,ha a külalakja rondább mint a Crysis 2,és sorolhatnám megjelent játékoknak.
    Mint mondtam meg van arra is a lehetőség,de mivel a Konzolok java része több mint 6 éves,és a PC azóta 6x gyorsabb lett nem kicsit fogja vissza a protok minősége,és mesterségesen létrehozott erő forrás igénye.
    Amikor kijön a 720amibe egy 5x gyorsabb vga kerül hivatalos állítások szerint végre nem egy alacsony felbontással rendelkező játékot fognak létre hozni,hanem magasabbat ezzel növelve az élesség,és a recés megjelenítés látványát.
    Hiába van elsimítás,ha egyszer pl 800x600 csinálnak egy játékot,és szét huzatot a monitorod Natív felbontására pl 1920x1080ba ami a legmagasabb a boxokon.
    Ilyen esetben minél távolabb vagy annál jobb.
    Legalább ülés szempontjából tudom a játék grafikáját be állítani.
    Széken ülve monitor az arcban low gagyi beállítás.
    Egy méterre a lócán ülve med talán elmegy beállítás de szúró szeműek mint én nem jó.
    Másfél két méter High beállítás ez a maximum ami elmegy kategória.
    Ez az ára az alacsony felbontású játékoknak.

    (#66) Misály
    24" IPS monitoron tolom,így kénytelen vagyok három méternél a szemészem is megmondta,hogy a monitort sem fogom látni.
    Olyan távolból már a karakterem hangya lenne,és a textúrákba sem tudnák belekötni :DDD
    Szép méretes monitor majd a 720 veszek egy olyat addig jó lesz átmenetileg a jelenlegi monitorom úgy is ágyból tolom a játékokat kb majdnem két méterről.
    A Fov beállítás lehetősége miatt a PC játékokat is onnan játszom Kontrollerrel.

    [ Szerkesztve ]

    Új,és régi játékokkal tarkítom oldalamat. További hűsölést : Károly. Gamer csatorna. https://www.youtube.com/channel/UCRG3FPVZBYZiqjzwmlTM8LA?sub_confirmation=1

  • Vigilante

    őstag

    válasz kasa85 #70 üzenetére

    Nah az a kontroller PC-re, nekem is be fog sztem játszani! :DD Csak kell egy Wlan adapter, 2 kontrollert, meg kapom ingyért! :DDD

    △ Asrock X570M Pro4 △ AMD Ryzen 9 5950X ~ 4.4GHz - 1.248V +Corsair H115i PRO XT △ EVGA RTX 3090 FTW3 ULTRA GAMING 24GB (1950 MHz/20000MHz) - 0.950V △ G.SKILL 32GB KIT DDR4 3600MHz CL16 - 3600MHz △ Samsung EVO 970 M.2(500GB) +Samsung 980 PRO M.2(1TB) △ Samsung Odyssey G7 C27G75T ívelt 240Hz (27") △

  • kasa85

    őstag

    válasz Vigilante #71 üzenetére

    Helyes jól jön ehhez a játékhoz,és nem csak ehhez hanem elég sokhoz.
    Egyszeri beruházás,és sokkal nagyobb élvezet,és újdonság.
    A hozzá szokás hamar jön,és nem vészes utána garantált az élvezet lerakni lehetetlen :))
    Minden játék a saját eszközéhez van beállítva,így az ilyen típusú játékok akár milyen foltozást is kapnak soha nem fognak úgy menni mint ami az elsődleges eszköz ezért hiba is volt az irányítás belli problémákat felhozni,mert az van sajnos,de korán sem vészesen.
    Ezért is ha vonni kéne max 1 - 2 %.

    [ Szerkesztve ]

    Új,és régi játékokkal tarkítom oldalamat. További hűsölést : Károly. Gamer csatorna. https://www.youtube.com/channel/UCRG3FPVZBYZiqjzwmlTM8LA?sub_confirmation=1

  • Zsoccc

    senior tag

    No még mielőtt itt nagyon elszabadulnának az indulatok, és túlságosan átcsapna személyeskedésbe az egész, azért szögezzük már le, hogy 8-9 pontra értékelés nem lehúzás. Legfőképpen, hogy megnézve, nagy átlagban hasonló értékeket kapott.
    Nincs különösebben baj az Alan Wake-kel, egy nagyon kellemes, hangulatos, de tény, hogy lineáris játék. Utóbbi pedig kinek baj, kinek nem baj, így hangsúlyosabb a történet, de kevesebb a lehetőség. Tervben volt, hogy én is írok egy véleményt a játékhoz, mivel én játszottam az xbox-os változattal, de mivel a jelenlegi konfigom gyenge lett volna hozzá, így inkább ez kihagytuk. Helyette hétvégén befut a videotesztünk, egy másik szemszögből megvizsgálva a játékot.

  • Brutális eb

    addikt

    válasz kasa85 #72 üzenetére

    "Egyszeri beruházás,és sokkal nagyobb élvezet,és újdonság."

    Egyszeri beruházás igaz a sokkal nagyobb élvezet meg eléggé szubjektív.Itt van nekem is évek óta egy tök fasza gamdpadom és jó ha egyszer-kétszer használtam.
    Engem zavar.
    Még autós játékokban is inkább bill.l(kormány) mint kontroller.

    [ Szerkesztve ]

    Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

  • MageRG

    addikt

    válasz WongFeiHong #67 üzenetére

    Abba gondolj bele ha nem lennének konzolok akkor a pc-nek lőttek ma.
    Igen, a mostani, mainstream formájában.
    Ha nem lennének konzolok, akkor a PC-játékokat ma is garázscégek és hobbisták csinálnák - szóval ez elég nagy kapufa volt.

    [továbbá...] :)

    "What is bravery, without a dash of recklessness!"

  • Foo

    tag

    szerintem élvezhető lett a pc-s port a hibái ellenére is. én nagyon örülök , hogy egyáltalán elkészült, az pedig, hogy honosítás is tölthető hozzá, plusz pont!
    :R

  • kasa85

    őstag

    válasz Zsoccc #73 üzenetére

    :C
    Az jó lesz kíváncsi leszek rá.
    Teszteket nézve átlagban 90% környékén van a játék.
    Nekem a Marketing miatt volt érdekes a teszt .
    Az 1 pont amit százalékban 10 nagyon sok minden bele férhetett volna.
    Lehet a játék sokkal lineárisabb lett mintha sandbox játékként jött volna ki,de cserébe kaptunk egy olyan atmoszférában dús játékot amit utólag nem is bánok.
    Mikor elővettem,és tapasztaltam fújtam a magamét,hogy miért tértek el az eredeti tervezettől,de mint utólag rá jöttem,hogy képtelenség lett volna olyan tartalommal fel ruházni a játékot,hogy képesek legyenek a jelenlegi színvonalat megtartani.
    Persze semmi sem lehetetlen,de egy ilyen kis csapatól aki össze rakott egy ilyen szép,és hangulatos játékot külön díjat érdemelne.
    A linearitás az részben tény,mert nem kis terület van ami bejárható,és akik nem értenek Angolul hála Evinnek a lapok gyűjtögetése is értelmet nyert.
    Amúgy nem lett volna rossz az a 90%= 9pont ,de Marketing miatt 1 pontot levonni nagyon sok.
    Nagy kár nem százalékban van megadva a játék értékelése,mert egy pontban benne lehetett volna az irányítás,és a linearitási gondok ami mindig 9 pontra emelné a játékot.
    Különösebb gondom nincs,de a Marketing elmélet,és az elő ítélet alapján tesztelt játék csapta ki nálam a biztosítékot.
    Amúgy a Marketing kitérése előtti 9 pontot nézem amit kapott volna ,így már elfogadhatóbb számomra is a teszt. :R

    (#74) Brutális eb
    Lehet neked jobban bejön az egér,és billentyű eszközök,de mint írtam van akinek sokkal élvezetesebb egy olyan kiegészítővel játszani amivel fokozni lehet a játék,és az irányítás belli élményt.
    Elején nekem sem tetszett,mert lomha voltam,és lassú egy idő után meg szoktam,és sokkal jobban a kezemre állt min előtte.
    Sokkal gyorsabb pontosabb lett az irányítása a játékoknak,így ha tudom az ilyen típusú játékokat Kontrollerrel játszok.

    Új,és régi játékokkal tarkítom oldalamat. További hűsölést : Károly. Gamer csatorna. https://www.youtube.com/channel/UCRG3FPVZBYZiqjzwmlTM8LA?sub_confirmation=1

  • Eli_Stone

    aktív tag

    hmm, olvasom itt a hozzászólásokat megmondom őszintén nem értem ezt a PC XBOX vitát. Mindkét platformra ugyan olyan egyszerű kalózpéldányt szerezni. A nem éri meg fejleszteni PC-re meg csak rossz duma a fejlesztőktől. Mert, ha megéri pl a Bioware-nek a Crytech-nek, az Activision-nek és még sorolhatnám reggelig kiknek akkor szerintem a többieknek is megéri csak egy alapvetően konzolos fejlesztő (vagy játék esetén) nem biztos, hogy be akarnak fektetni egy PC-s részlegbe mert mondjuk a kalkulációk szerint csak X-ezer ember venné meg és így nem biztos, hogy megtérül a befektetett pénz de pl egy olyan játéknál mint ez szerintem kétségtelen, hogy megtérül a PC-s port költsége, na de legyen ennyi elég a PC vs. Konzolból és beszéljünk inkább magáról a játékról.
    Szóval a játék PC-n full grafikával szép a játékmenet jó és élvezetes, ha nem cheatelsz akkor szerintem a hossza is rendben van. Külön pozitívumként említeném, hogy nagyon örültem neki, hogy be tudtam állítani az MS SW X8 egerem két oldalsó gombját nem úgy mint néhány egyéb játékban ami nem fogja fel, hogy van MOUSE4 és MOUSE5 gomb is. Illetve pozitívum a külön függőleges és vízszintes egérérzékenység is.
    Én egyetlen hibát vettem észre ami zavart és remélhetőleg majd valamelyik újabb patchben kijavítják az, hogy néha fogja magát Alan és magától elfordul pl egy lépcsőn felfelé ballagva, ez lehet, hogy az egér driver kezelésének hibája vagy valami más de zavaró és nem az egerem rossz mert ilyet nem csinál az MW3 vagy a Batman: AC és egyik MassEffect sem.
    Ami még talán javítható lenne bár engem egyáltalán nem zavar az a feliratozás ugyanis vannak olyan részek ahol nincs felirat csak beszéd és ez mondjuk egy angolul nem beszélőnek aki magyar felirattal játszik gondot jelenthet. Gondolok itt olyanokra amikor keringesz körbe körbe és keresed mit kéne most csinálni, hogy továbbmehess akkor elkezd motyogni, hogy "..., ha ezt és ezt csinálnám akkor továbbjutnék" na ezek a rövid szövegek nincsenek feliratozva.
    Összességében ez egy izgalmas és látványos játék amit én csak ajánlani tudok mindenkinek aki kedveli ezt a műfajt :)

  • kasa85

    őstag

    válasz Eli_Stone #78 üzenetére

    :C Teljes mértékben egyetértek.
    A Konzol ws PC vita nem szektához,és foci csapathoz köthető mind kettőnek van előnyes,és hátránya,csak sokan ezt nem értik meg.
    Xboxra olcsón tudnak játékot fejleszteni a hardverek változatlansága miatt,míg PC-re a sok különböző hardverek,támogatottsága,és szoftverei miatt sokkal körülményesebb nehezebb normális optimalizált meglehetősen csekély hibaforrással megáldott játékot készíteni.
    Amit le írtál sajnos egérnél elképzelhető,mivel kimondottan a Kontrollereken élvezhető legjobban az irányítás,és ahogy teszteltem egérrel nem az igazi amikor a lápával pásztázok túl lassú,és cikk cakkosa,míg Kontrollerrel a falat szép lassan végig tudod pásztázni.
    A kart meg egyre jobban előre nyomva folyamatosan gyorsul fel a karaktered,illetve a fegyver+ellem lámpáért felelős kar mozgatásával úgyszintén elérhető a kívánt sebesség,és pontosság.
    Amit írtál fentebb Bioware előtt le a kalappal tartják a minőséget.
    Crytech az aki tartja technikailag a csúcsot,mit megjelenítés terén bár ott elég gusztustalan Marketing üzletei miatt többszörösen leszerepelt.A kamu Crysis 1 DX10 megjelenítése miatt amiért kellet venni egy Windows Wistát ,de egy két módosítással tökéletesen futott XP is :D
    A Crysis 2 a DX 11 pakkjával rontott el mindent.Ott a kétszeres tesztelállás,és az egy szálon futó Amd Ati támogatottságnak amit természetesen a pirosak javítottak is legjobban a GTX 580 környezetben érezte a legjobban magát a termék.
    Akkori csúcs HD 6970,és a GTX 580 között tesztelállásban kb 2x hozta a zöldek kártyája.
    A +30 FPS csakis a kamu többszörös tesztelállás,és a textúrák alatt elhelyezkedő víz miatt mesterségesen fent tartott gépigénnyel éppen csak,hogy jól futott a Zöldek csúcs ragadozóján persze az Nvidia logó is magáért beszél illetve a PH megjelenő cikkből ami kissé felborzolta a kedélyeket,és ismét egy csalódást jelentett a Crytech disznó üzlet politikájának .
    Az Activision meg a másik brigád aki egy feltupírozott ugyanazzal a motorral,és klisékkel ellátott Codal áldja meg a jó népet.
    A legjobb eladásokkal szereplő játékuk mint Single részben nagyon jó,és pörgős,de sajnos nem látni a Moder Warfare 1 óta semmi változást.
    A hangok jó része a Cod legelső részéből vannak átemelve ami kissé szégyen egy ilyen nyereséggel ellátott fejlesztő brigádtól persze van ötletem ki viszi a pénzt a legjobban gondolom nem kell le írni :)
    A gránát hang ,és a csörömpölése,egyéb fegyver hangok kivételével nagyon viccesre sikeredett az első részben is dettó ugyanezek a hangok voltak.
    Egy pár effekt berakásával ugyan azt a motort kapjuk kézhez a jó bevált menj A -ból B-be ugyanazzal a klisékkel teli tömve nyomnak az orrunk elé.
    Nem rossz,de látszik a spórás annak ellenére,hogy az egyik legsikeresebb eladásból jeleskedő szériával állunk szemben.
    Minden esetben nem mindig a külső számít,de ha teljes árban,és évadhoz megfelelő játékot szeretnének nyújtani,ha tetszik ha nem úgy kell kinéznie ami 2012ben már méltó lenne egy ekkora csapatól.
    Nem azt mondom hogy csúnya,de azért elkélne ott is egy kisebb változatosság.Persze a játék élmény részben kárpótol,de ár/érték arányban kissé túl árazott miközben a BF 3 ami Single részben kevésbé,de Multiban az át változtatható környezetnek,játék motornak,és gyönyörű hangzásnak köszönhetően ár/érték arányban az egyik legjobb játékot képviseli.
    Az Alan Wake ez meg egy különleges játék,miből nem sok van a piacon amit nagyon remélek PC elegendő eladásából minél több jut a tulajok kezébe ezzel felkeltve a cégek figyelmét,hogy azért nem ártana egy ilyen típusú játékot is készíteni ami igényes mindenben ki magasló,és újdonságot fel tud mutatni amit sajnos jó magam már jó pár éve nem tapasztaltam PC platformon.
    Örülök a Remedy lépésének,és támogatom minden szempontól,hogy a közel jövőben minél több ilyen típusú játék töltse ki a piacot ezáltal az ilyen műfaj rajongóikat jól elkényeztetve ,és felőlem jöhet alacsony költségvetésű játék mindig a pénzemhez megfelelő ár/érték arányú játékot választom magamnak mint eme ritkaság amivel 2010 után végre a kezembe tarthatok.
    Konzolon is megvan,és PC-re is .
    Mivel a termék Xboxon is,és PC is a port kimagasló minőségének köszönhetően azt mondom bőven megéri az árát.

    [ Szerkesztve ]

    Új,és régi játékokkal tarkítom oldalamat. További hűsölést : Károly. Gamer csatorna. https://www.youtube.com/channel/UCRG3FPVZBYZiqjzwmlTM8LA?sub_confirmation=1

  • Silenzio

    addikt

    válasz FoxiestFox #3 üzenetére

    Régi a téma, mégis megkérdezném: mégis, hogy akarod eldönteni, hogy a két esetből melyik áll fenn? Mivel kezdettől fogva PC-s fejlesztés volt, a szánalmas PC-s konzolport mint fogalom szerintem nem illik a képbe. Az zavar, hogy konzolra fejezték be? Na neee...

    sajtee: le kéne már szokni erről a gyerekségről, hogy a PC-s piacot a warez tette tönkre. Nem. Az, hogy a Playstation nevű csodát egy Sony nevű cég gyártja, az X-Box nevű gyönyörűséget meg egy Microsoft nevű kis garázscég. Mindkettő irdatlan erős a lobbizásban, ennyi. A PC mögött mikor volt ilyen anyagi bázis? Soha.

    [ Szerkesztve ]

    https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

  • Silenzio

    addikt

    Vistaboy, a cikkre reagálva: szerintem rossz a végkövetkeztetésed a túlélő horrorokkal kapcsolatban: egy Resident Evil taktikázásra, gondolkodásra nevel, régi játék flesse van, ötször-tízszer is neki kell állni, hogy kiismerd magad benne. Épp az Alan Wake a fonnyadék épp abban a műfajban, amit nem kedvelsz: rád rontanak a dögök, az irányítás viszont nem elég jó ahhoz, hogy könnyedén végezz velük, mert limitálják a mozgáskultúrát és a sebességet, ahogy egy túlélő horrornál szokás. Viszont ebben nem lehet fejlődni, abból csinál "horrort" a játék, hogy parázol rajta, hogy túléled-e vagy sem. Nem ezen kéne múlnia, ezekben a játékokban a küzdelem másodlagos, mindig van kibúvó vagy pofonegyszerű megoldás, csak rá kell jönni. Itt nincs. Elmenekülni se lehet, mert az árnyak gyorsabban futnak. Az egész egy szívatós hullámvasút, igen, ez is túlélőhorror, csak nem épp a barátságosabb fajtából. Én csak két napja játszom, de már most háromszor felhúztam magam rajta. Az egyik legnehezebb a műfajban, szinte az összes többi játszhatóbb ennél.

    Amúgy csodálom, hogy nem említettél ihlető forrásokat, ordít a Stephen King párhuzam, és az egész játék egyetlen hatalmas Twin Peaks hommage. A sheriffhelyettes recepciós sipákoló hangja, a villanykapcsolgató néni, a gyorsétkezdés, szőke kiscsaj, az FBI ügynök - Nightingale-nek hívják. Ez volt a Twin Peaks híres dalának is a címe.

    Minden másban egyetértek, szerintem is ilyen és ennyit ér a cucc. Egy apró észrevétel: full HD-ban a grafika igen memóriaigényes lehet, szerintem ezért lassult be nálad. 9800-as GT-n tolom, igaz, csak 1440*900-ben, de a te kártyád ennél kb. négyszer erősebb. És én is csak az SSAO-t kapcsoltam ki, hogy ne lassuljon be. Remekül fut, szóval mindenképp aránytalan nálad a dolog. Vagy nem elég neki az 1 giga vram, vagy gyalázatos az AMD támogatása.

    [ Szerkesztve ]

    https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

  • ollie

    MODERÁTOR

    válasz Silenzio #81 üzenetére

    Ugye!

    Végre nem érzem magányosnak a - játékról alkotott - nem túl jó véleményemmel.

    Még egy kis megjegyzés a grafikához. Nekem is ATI kártyám van, és max beállításokkal egyszer sem lassult be (HD 6850), így gondolom ott más lehet a probléma.

    ***

  • Silenzio

    addikt

    válasz ollie #82 üzenetére

    Azt mondják patch kellett hozzá. Akik túl hamar ugrottak neki vagy warezoltak és nem törődtek a dologgal, ők szívtak vele elsősorban. :)

    Nem rossz a játék, de hosszú távon már tényleg inkább tűnik direkt szemétkedésnek, emellett nagyon kiszámítható. Egy Silent Hillhez képest szerintem igen gyenge, mégis könnyen elvarázsol, mert szép és nagyon profi majdnem mindenben a megvalósítás. Azért a színfalak mögött elég keveset nyújt a belbecs.

    https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

  • Silenzio

    addikt

    Most hogy 46-szor haltam meg a 4. epizód elején a sövénykert végén, kicsit kevésbé árnyalt a véleményem. Ez a játék egy nagy rakás szar. Hogy merészel a szájbavert Remedy olyan szkripteket rakni a játékba, hogy a főhőst számtalanszor körbeveszik?! Hogy térjen ki a támadások elől, ha nem is látja azokat? Ez nekik horror? Megnézetnék velük pár Fulci filmet, aztán megtudnák. Skandináv, nyomorult idióták.

    https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

  • ollie

    MODERÁTOR

    válasz Silenzio #84 üzenetére

    Na azért ennyire nem volt vészes a játékmenet szerintem, de én is utáltam benne a harcot.

    Ha teljesen körbevesznek, érdemes eldobni egy fáklyát vagy akár fénygránátot.

    [ Szerkesztve ]

    ***

  • WongFeiHong

    senior tag

    válasz Silenzio #84 üzenetére

    Frásznak erőlteted a játékot ha semmi nem tetszik benne... :N

  • Silenzio

    addikt

    válasz ollie #85 üzenetére

    Jogos, de volt olyan rész, ahol 2 és fél másodperc alatt megöltek. :D El sem tudtam dobni semmit.

    WongFeiHong: éjjel 3 felé nyűgös az ember. Aludtam volna inkább. :) Azért az 50. próbálkozásra kb. sikerült. Egy újabb játékmechanikai érdekesség: legelső alkalommal sikerült túlélnem, a sötét elől viszont a sövény felé menekültem, arra űztek a megszállottak. Viszont mivel folyamatosan újratermelődnek, hiába sikerült megvédenem magam, elzárták az utamat a kinyílt ajtó felé, körbevettek és meghaltam. Kb. két-háromszor annyival kellett volna megküzdenem, mint amennyit az ajtó kinyitódásáig elvár a játék, csak mert ROSSZ HELYEN ÁLLTAM. Ugye milyen jól át van gondolva az Alan Wake? :) Mégsem olyan profi: normális játékban ha már eljutottam a továbbjutást jelentő scripthez, legalább engedte volna a játék, hogy kijussak az ajtón. :DDD Kis rohadékok.

    https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

  • Tibinho

    tag

    van különbség konzolos és pc-s verzió között? boxon kitoltam már.. ha teljesen ugyanaz pc-n akkor nem kezdem el
    :F

    I'm Gotham's reckoning.

  • Silenzio

    addikt

    válasz Tibinho #88 üzenetére

    Szerintem ua. Max annyi a különbség, hogy cheattel PC-n be lehet járni mindent, nem tudom, Boxon volt-e ilyen. Meg ott ugye a két DLC. Meg hát sokkal szebb, de ez talán alap lenne.

    https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

  • hiroki

    tag

    válasz Tibinho #88 üzenetére

    A pc-s verzió alapból tartalmazza a DLC-ket. Ennyi.

    Wrex: Sometimes I'm not sure if the Normandy's a warship or a traveling freak show.

  • hiroki

    tag

    válasz Silenzio #84 üzenetére

    Én is emiatt hanyagolom egy ideig.

    Wrex: Sometimes I'm not sure if the Normandy's a warship or a traveling freak show.

  • csaabz

    őstag

    Elég parázós játék! :K
    Szerintem kifejezetten szép lett a grafikája, a hangok pedig ütősek...

    https://www.flickr.com/photos/187066941@N05/

  • kasa85

    őstag

    válasz Silenzio #89 üzenetére

    Szebb.
    HD Textúrát kapott sokkal nagyobb a belátási távolság,és ezerszer élesebb.Olvasd visszább a véleményemet ki térek sok dologra.
    Xboxon volt alkalmam háromszor ki játszani.
    Számítógépen kétszer a kinézet sokkal szebb lett egy megfelelő HD megjelenítőn.
    Én azt mondom ahogy elnézem a gépedet kisebb kompromisszummal tökéletesen futtathatod a játékot,és sokkal szebb kidolgozottabb,élesebb lesz a játék.
    Mivel gondolom eredetiben van meg az Xbox változat, és készítettek Xbox-hoz Magyar feliratot nem mondjuk ki a neve nélkül esélytelen a ki próbálása,ha van PC amire illő eredetiben megvenni ezt a remek darabot élvezheted Magyar nyelven a játékok,ha sekélyes,gyenge az Angol tudásod.
    Az elhagyott papírok miatt ami tulajdonképpen a történet megismertetéséért szolgál különösen szükséges.
    Azt mondom megérős a drágaság .
    Ritka/egyedi/soha nem látott pálya szerkesztés/történet /hangulat,és szerethető karakterek gondolom ezt már te is tudod :)

    (#87) Silenzio
    Néha meg kell küzdeni,de én szerintem a kihívás miatt még jobban fogyasztható.

    [ Szerkesztve ]

    Új,és régi játékokkal tarkítom oldalamat. További hűsölést : Károly. Gamer csatorna. https://www.youtube.com/channel/UCRG3FPVZBYZiqjzwmlTM8LA?sub_confirmation=1

  • kasa85

    őstag

    válasz Silenzio #83 üzenetére

    Azért nem minden lehet Silent Hillh beütésű kicsit külön áll tőle,és az egyedisége miatt is jobb a Silent Hillh szériák mellé .
    Hol ez a jobb,és hol az a kettő egy instant számomra mivel mind kettőt nagyon kedvelem ,de bevallom az Alan Wake számomra az év játéka .Xboxra még nem 100%os,de a Silent Hillh legújabb most megjelent része lesz a nyerő darab,de majd kiderül megyek és folytatom is tovább egy ,két doboz sörrel a kezemben :) :R

    [ Szerkesztve ]

    Új,és régi játékokkal tarkítom oldalamat. További hűsölést : Károly. Gamer csatorna. https://www.youtube.com/channel/UCRG3FPVZBYZiqjzwmlTM8LA?sub_confirmation=1

Új hozzászólás Aktív témák