Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • AthlonXP

    őstag

    válasz Misály #45 üzenetére

    Szerintem nincs ezzel az írással baj. Így legalább egy kevésbé elfogult írást olvashattunk, hisz egy úm. rajongó, lehet túlzásokba esett volna itt-ott dícséreteket illetően, ez legalább valamelyest objektív teszt volt. :)

    Ezzel együtt nekem a játék nagyon tetszik, mintha egy Stephen King regénybe/filmbe csöppennénk és válnánk a történet főszereplőjévé. A fejezetek közt lévő "Previously" videók meg baromi jók, tisztára, mint a film sorozatok esetén! A játék hangulata, grafikája, a helyszínek szintén nagyon jók, ehhez a játékhoz teljesen jók.

    Igazából egyetlen dolog van, ami nagyon idegesít benne, a kamera kezelés!
    Az egy dolog, hogy a karakter bal oldalán van és hiába állítom át a TAB-al a jobb oldalra, úgy is visszaállítja a játék, de ráadásul sokszor annyira rossz helyen van, hogy nem látok semmit miatta!
    Az egérrel való körbefordulás baromi lassú. Maxra vettem az érzékenységet a beállítások közt, de továbbra is lassú. Nagyon sokszor előfordul, hogy több irányból közelítenek az árnyak, de mire körbefordulok ezzel a ..., addigra tuti eltalál valamelyik, főleg ezek a dobálós majmok! :W
    A kamera is futás közben eléggé ugrál, ráadásul a hülye pozíció miatt nem egyszer leestem olyan helyeknél pl., ahol egy vékony fán vagy egyeben kellett átjutni egy-egy helszínre ( pl. a játék elején a benzinkút felé a folyón való átkeléskor, vagy a fatelepen a farakások közt, stb. ). A második javítás sem változtatott ezen semmit.

    Aki kitalálta ezt a kamerakezelést, azt még a mentőben is ütném a zseblámpával! :(((
    Azért sok más játékban van ilyen hasonló kamera nézet ( Mass Effect, Dead Space, stb...), de azoknál érdekes módon sokkal jobban sikerült ezt megoldani.

    De ezt leszámítva elégedett vagyok a játékkal, nekem tetszik!

  • kasa85

    őstag

    válasz Misály #45 üzenetére

    Ezzel teljesen egyetértek :R
    Végre egy normális játék ami nem egy szaros utánzatot követ,hanem saját történettel,atmoszférával,megjelenítéssel bír erre meg le van húzva a WC.
    Aki ez alapján a teszt után dönti el,hogy nem veszi meg így járt,és lehet egyszer bele botlik,és a fejét fogja majd kaparni miért nem próbálta ki amikor kijött.
    Nem értem miért hajazzák a lenyúzott sz@rokat,és miért kel a null történetes hulladékokat isteníteni.
    Aki elő ítéletekkel kezd el játékot tesztelni az inkább bele se kezdjen.
    Nem szeretem,és sokan úgy szintén,hogy azért kap levonást nem is keveset,mert Konzolon bezzeg volt,de Pc nem jött ki.
    Mivel a Remedy pénz szűkében volt,és kénytelen volt a MS-nek át adniuk magukat ezért a Microsoft Xbox Exlusivá tette a játékot,és nem a Remedy!
    Most sem az MS nek köszönhetjük mint Nagy marketing fogás,hogy megjelent Pc-re,hanem a Remedy-nek hogy a saját kisebb nyereségéből ő maga állította elő a játékhoz szükséges költségvetéseket.
    Akit szidni lehet az a MS,és nem ezért ha % ba nézem a játékot közel 10% al csökkenteni,mert Marketing fogás az egész.
    Megjelent a játék igen megjelent akkor meg mi a gond.
    A GTA 4 re is vártunk,és úgy lett az elején,hogy nem lesz PC-re,és érdekes még is lett és mennyi pontot kapott majdnem 100%.
    Mit kaptunk cserébe,hogy egy 2012 atom vason is szaggat mint az isten nyila,de mégsem lett lehúzva a klotyón.
    Lehet magasak a PC az elvárások,de szerintem ezzel a játékkal bőven meg kaptuk azt amire évek óta várunk.
    Mi is az.
    Végre nem kell CFG fájlt szét turkálni a FOV állítás miatt,és nem egy atom bugos sz@rt kaptunk mint sok játék esetében.
    Ami a legfontosabb saját önálló történettel,és Atmoszférával bír a játék.
    Rengeteg újdonság nagyon szép összkép,de most őszintén pont a száj mozgáson kell meg akadni.
    Közel sincsen akkora gond vele mint ahogy fel lett vázolva.Nem kell a L.A. Noire-al össze hasonlítani,mert nem azzal az eljárással animálták a szereplőket.
    Van hibája a játéknak,de közel sem annyi,hogy egy sz@ros 80% kapjon.
    A 80% játékok az esetben egyszer végig játszható Cod féle játék aminek a Single része még a 6 órát sem éri el,míg ez közel 2x olyan hosszú,és a DLC sem egy ruha darab,vagy elérhető fejlesztés,hanem egy jó kis történet ami tökéletesen bele illik Alan világába.
    Jó lenne azt a 80% minimum 90% ra formálni,ha egyszer Marketing miatt annyira alul értékelve lett,sokan meg ez után döntenek.
    Nincs gond ha valaki tesztet ír,de legalább tiszta lapot adjon a játéknak,és ne a PC ws Xbox legyen itt a pontozás hátránya,mert egy kicsit unalmas már ez.
    Foglalkoztak a protolásal,és nem olyat kaptunk a kezünkbe ami manapság nagy divatja,hogy semmi változtatás nincsen a PC verzióban csak egy hatalmasan megteremtett mesterséges gép igény.
    Nyugodtan lehet felhozni akkor a Crytech Marketing húzásait amit ennek ellenére túl pontoztak.
    A másik akinek van Konzola,és megfelelő gépe a játékhoz,és jó monitorja mérföld kőnek tapasztalhatja ezt a játékot,és észre lehet venni hogy közel sem hasonlítható össze a kettő.

    Új,és régi játékokkal tarkítom oldalamat. További hűsölést : Károly. Gamer csatorna. https://www.youtube.com/channel/UCRG3FPVZBYZiqjzwmlTM8LA?sub_confirmation=1

Új hozzászólás Aktív témák