Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Xaels

    félisten

    válasz Silenzio #33 üzenetére

    Akkor én kivétel vagyok. Bár sokat játszottam Diablo I-II -vel kimagaslónak sohasem találtam és a WoW sem tudott lekötni 1napnál tovább. Egyedül a Starcraft talán amire azt mondom, hogy mutatott valamit számomra (amennyiben elfelejtem, hogy W40K copy az egész). Jah tényleg és az örök kedvencem a Lost Vikings. Amúgy azzal nem értek egyet, hogy boldog boldogtalan veszi mint a cukrot a marketingnek és stb-nek hála. Valszeg tényleg van ott valami, ha évekig képesek 1 játékkal valakit odaszegezni a monitor elé. Korea - Starcraft

    PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

  • Morden24

    nagyúr

    válasz Silenzio #67 üzenetére

    pláne ilyen indoklással

    Az indoklás tényleg szar, de akinek 70 felett van az IQ-ja, az úgyis tudja, mi van mögötte.
    Mellesleg ezzel az erővel nem csak az MS-t kéne szidni, mert ő csak a vevő volt. Az eladó meg a Remedy.

    A játékosok kb. 5 éve várják a címet PC-re

    Amikor elkezdték várni ezt a címet PC-re, akkor annyit lehetett tudni róla, hogy Remedy és nem Max Payne.
    Aztán meg annyit, hogy valós időjárás meg nagy terep meg szép grafika.
    Ergo az egész vánnyadt játékot a grafika miatt várták 5 évig a PC-sek. Tényleg nem tudok együttérezni ez után senkivel :)

    az igéret ténye felelősséggel jár. Olyan nehéz ezt belátni?

    Ígéret?
    Elkezdtek valamit fejleszteni, tények és kiadási dátumok nélkül.
    Most nehogy már azt kelljen elfogadnom, hogy valakinek összeomlik az élete enélkül...

    Mindezektől konzumidiótának érzem magam.

    Az a te bajod, hogy a PC előtt görnyedéstől meg nem, pedig effektíve egyik sem kutyább a másiknál :P

    A Halo azért nem így járt anno, sőt, végül a 2 is megjelent. Igaz, 3 év késéssel.

    És, ki mondta, hogy az Alan Wake nem fog megjelenni 3 év késéssel?

    Egy szó, mint száz: igazat adok csomó mindenben, de túlspilázott nyafogásnak érzem ezt az egészet. Mindenki túl fogja élni, ha nem tud PC-n Alan Wake-ezni.
    Az egész érzelmi alapú konzol vs. PC-t olyan nevetségesnek tartom, hogy az valami hihetetlen. Ez meg egy tisztán üzleti jellegű döntés, kár ide bármi mást keverni.

    Sectumsempra - For Enemies

  • Morden24

    nagyúr

    válasz Silenzio #85 üzenetére

    Summa summarum: be volt jelentve. Most meg nincs. Nagyjából ennyi.

    Szerintem is, ezt mondom az eleje óta :K

    Sectumsempra - For Enemies

Új hozzászólás Aktív témák